„Auto-Moto-Velo” 30 gadu jubileja

AMV 25mai2019 Murmuiza ml 

25.maijā tiks atzīmēta sporta spēļu „Auto-Moto-Velo” 30. jubileja. Visas dienas garumā Mūrmuižas ciemu piepildīs jautrība, radošums un sportisks gars tradicionālās disciplīnās dažādām vecuma grupām. Pasākuma atklāšana notiks Mūrmuižā pie “Pagastmājas” plkst. 10:00. NOLIKUMS

Apaļās jubilejas gadā ikvienam būs iespēja atrast sev piemērotāko aktivitāti, jo tiks piedāvātas visas iecienītākās „Auto-Moto-Velo” disciplīnas. Šogad tradicionālās disciplīnas iepriecinās ar jaunām dalībnieku grupām un citiem nebijušies elementiem, kā arī tiks atjaunotas tādas tradīcijas kā “Olu kaujas” un “Virves vilkšanas” sacensības. Sporta dienas laikā notiks arī Mūrmuižas veloparka atklāšana, pēc kuras ikviens interesents varēs izmēģināt jauno trasi.

Dienas otrajā pusē pasākuma apmeklētājus priecēs BMX priekšnesumi un apbalvošanas ceremonija, kurā atcerēsimies „Auto-Moto-Velo” tiesnešus 30 gadu garumā.

Savukārt vakarā koncerts ar leģendāro rokgrupu “Opus Pro” un zaļumballe ar grupu “The Saviours”. 

Vairāk informācija par pasākumu sekos tuvojoties pasākumam.

Uz tikšanos Mūrmuižā!

Informāciju sagatavoja:

Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa