Iepazīsti e-grāmatas Beverīnas novadā - 26.februārī

inovaciju nedela

Pirmo reizi Vidzemē tiek organizēta Inovāciju nedēļa. Vidzemes plānošanas reģions aicina iedzīvināt inovācijas ikdienā un mainīt joprojām pastāvošu priekšstatu, ka inovācijas ir saistītas vienīgi ar tehnoloģijām vai programmēšanu. Vidzemes Inovāciju nedēļa ir pasākumu kopums, kas tiek īstenots visā reģiona teritorijā. Piecu dienu laikā Vidzemē notiks virkne pasākumu, rosinot esošos un topošos darbiniekus, uzņēmējus, vadītājus saskatīt inovāciju potenciālu savā ikdienā.

Arī Beverīnas novada bibliotēkās, Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros, 26.februārī no plkst. 09:00 līdz 19:00, notiks neformālas tikšanās ar bibliotēku vadītājām sev ērtā laikā (skat.tabulā), lai iepazītos ar e-grāmatām, to piedāvājumu un iespējām.

Norises vietas, kontaktpersona un apmeklējuma laiki:

Brenguļu bibliotēka ("Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads) 

Neformālas tikšanās ar Brenguļu bibliotēkas vadītāju sev ērtā laikā (no plkst.13:00-17:00), lai iepazītos ar e-grāmatām, to piedāvājumu un iespējām.

Kontaktpersona: Aiga Blumberga (tālr.: 64233431)

Trikātas bibliotēka (Nākotnes iela 3, Trikāta, Trikātas pagasts, Beverīnas novads)

Neformālas tikšanās ar Trikātas bibliotēkas vadītāju sev ērtā laikā (no plkst.9:00-17:00), lai iepazītos ar e-grāmatām, to piedāvājumu un iespējām.

Kontaktpersona: Inga Janīte (tālr.: 64729297)

3) Mūrmuiža (Stallis, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads)

Neformālas tikšanās ar Mūrmuižas bibliotēkas vadītāju sev ērtā laikā (no plkst. 11:00-19:00) , lai iepazītos ar e-grāmatām, to piedāvājumu un iespējām. 

Kontaktpersona: Gundega Lapiņa (tālr.: 64228082)

4) Kauguri (Kauguru kultūras nams, Kauguri, Kauguru pagasts, Beverīnas novads)

Neformālas tikšanās ar Mūrmuižas bibliotēkas vadītāju sev ērtā laikā (no plkst.10:00-17:00), lai iepazītos ar e-grāmatām, to piedāvājumu un iespējām.

Kontaktpersona: Daiga Miglava (tālr.: 64230027)

Plašāk: http://innovation.vidzeme.lv/lv/

Informāciju no avota sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša