Trikātā notika deju grupu sadancošanās koncertā “Puteņu valsis”

DSC 0084

Ļaujies puteņu valsim, kaut kājas ir gurušas, kupenās slīgst,

Vējš pieaudzēs spārnus un tu varēsi lidot un izbaudīt jaunības degsmi.

Tad sirds vairs neskaitīs gadus, bet sniega taureņus, kas glāstīs tev plecus,

Un tā būs tava pasaka baltā, ko tu piedzīvosi ikreiz, kad vēlēsies lidot.

Ar šādiem dzejas vārdiem, 9. februārī, Trikātas kultūras namā tika uzrunātas vairāk kā simts dāmas un daži kungi no 11 deju grupām – Rēzeknes, Cēsīm, Rūjienas, Valmieras, Alojas, Sēļiem, Naukšēniem, Smiltenes, Gaujienas un Brantiem, kuras pie sevis aicināja pašmāju deju grupas „Sapnis” dejotājas. Jau devīto gadu dejotāji pulcējās sadancī „Puteņu valsis”, lai izdejotu sev tuvas un mīļas dejas. Ar atraktīvu sniegumu dejotājus priecēja arī Trikātas amatierteātris “TATs”.

Kustību prieks, humors un aktīvs dzīvesveids ir vērtības, kas vieno šo kolektīvu dalībniekus un padara viņu dzīvi krāsainu. Prieks – tā bija viena no skaistākajām vakara emocijām!

Vairāk fotogrāfijas no koncerta - https://ej.uz/ic8t

Teksta un fotogrāfiju autore:

Trikātas kultūras nama vadītāja Sarmīte Kanšniece