Beverīnas novada svētki Mūrmuižā

BN svetki 14jul2018 Murmuiza

Šogad Beverīnas novada svētki tiks svinēti sestdien, 14.jūlijā, Mūrmuižā. Visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes gan lieliem, gan maziem interesentiem. Viens no svarīgākajiem notikumiem būs svinīga Beverīnas novada karoga pacelšana mastā.

Svētkus sāksim plkst. 11:00 Trikātas baznīcā, kur tiks iesvētīts Beverīnas novada karogs. Pēc tam karogs ceļos pa novadu, lai plkst. 17:00 tas tiktu svinīgi pacelts karoga mastā Beverīnas novada administratīvajā centrā Mūrmuižā pie „Pagastmājas”.

 

Novada svētkos Mūrmuižas centrā no plkst. 13:00 norisināsies vairākas aktivitātes visai ģimenei – radoša darbošanās kopā ar amatniekiem, atraktīvas drošības instruktāžas, foto orientēšanās, loku šaušana un seju apgleznošana. Plkst. 15:00 Mūrmuižas estrādē ikvienam būs iespēja noskatīties Kauguru amatierteātra „Vīzija” izrādes „Diriģents” pirmizrāde. Plkst. 17:00 pie „Pagastmājas” tiks atklāts Beverīnas novada karogs, kam, ap plkst. 17:15, sekos Beverīnas novada spēkratu parāde. Pēc parādes plkst. 18:00 estrādē tiks apbalvoti konkursa „Sakoptākā sēta 2018” dalībnieki.

Tuvojoties vakara noslēgumam plkst. 18:30 Mūrmuižu ieskandinās Normunds Rutulis ar grupu „Zvejnieka dēli” koncertā „Man nav žēl”. Pēc koncerta svētku balle ar grupu „Tauriņdeja”.

Beverīnas novada svētkos jau otro reizi notiks tehnikas un jebkāda veida transporta līdzekļu parāde, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens interesents, liekot lietā savu izdomu un atraktivitāti. Parādei lūgums pieteikties līdz 11.jūlijam pa tālr. 25421116 (Ieva Putniņa) vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Beverīnas novads apvieno trīs pagastus, tāpēc novada svētki katru gadu tiek svinēti citā pagastā. Visi pasākumi svētkos ir bez maksas!

Fotogrāfija no 2017.gada pašvaldības fotoarhīva (autore - M.Melngārša)

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa