Baltā galdauta svētki Beverīnas novadā

1 Balta galauta svetki 01 ml

Šī gada 4.maijā Beverīnas novadā tiks svinēti Baltā galdauta svētki, kuru ietvaros būs atvērtās ekskursijas vairākos novada ražojošajos uzņēmumos, bet noslēgumā Trikātas estrādē notiks X Beverīnas novada Dziesmu un deju svētku koncertuzvedums, pēc kura kopīgi tiks klāts svētku galds un ieskandināta balle.

 

Iepriekšējā gadā tika uzsākta jauna tradīcija – 4.maijā aicināt uzņēmējus, saimniekus un pašnodarbinātās personas atvērt savas durvis novada iedzīvotājiem un iepazīstināt viņus ar savu darbu. Šogad ar savu profesiju un darbību iepazīstinās novada ražotāji. Ekskursija vedīs uz ventilācijas sistēmu, apkures elementu un nestandarta  skārda izstrādājumu ražošanas un pulvertehnoloģijas krāsošanas uzņēmumu SIA „Miniserviss”, koka gultu ražošanas uzņēmumu SIA „Cosybed”, loku un citu dārzeņu saimniecību „Skujiņas”, kā arī piensaimniecību zemnieku saimniecībā „Vītoliņi”, kur ASV pasākuma „Brokastis fermā” formātā būs iespējams nogaršot dažādu pienu produktu klāstu. Plānota arī viena pārsteiguma ekskursija uzņēmumā, kas dalībniekiem taps zināma tikai pasākuma dienā.

Lai ikvienam novada iedzīvotājam būtu iespēja piedalīties ekskursijās, plkst. 11:00 no Mūrmuižas „Pagastmājas” (piestās arī Kauguros), Brenguļiem („Kaimiņi”) un Trikātas centra kursēs autobusi noteiktā maršrutā. Ekskursijai iespējams pievienoties arī ar privāto transportu.

Pēc iepazīšanās ar novada ražotājiem, plkst. 17:00 Trikātā notiks X Beverīnas novada Dziesmu un deju svētku koncertuzvedums „Cauri laikiem Beverīnas novadā”, Baltā galdauta svētku galda klāšana, kurā ikviens ir laipni aicināts pievienoties ar savu groziņu, un svētku balle kopā ar grupu „Alianse”. Pēc koncertuzveduma autobusi dosies atpakaļ uz pagastu centriem.

Papildus informācija un pieteikšanās ekskursijai līdz 2.maijam pa tālr. 25421116.

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa