Beverīnas novada iedzīvotāja Inta Jākabsone saņem „100 darbi Latvijai” balvu – jūras ceļojumu uz Stokholmu

1 Beverīnas uzvarētāja

Spītējot ziemīgajām Lieldienām, SIA “ZAAO” vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši 1.aprīlī Brenguļos uzsāka savu šī gada ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem. Aukstais vējš netraucēja Lieldienu pasākuma apmeklētājiem pie vēstnešiem izspēlēt erudīcijas spēli, pārbaudot savas zināšanas dabas tematikā. Visi spēles dalībnieki balvā saņēma īpašu, numurētu sēklu paciņu, kas nedēļas laikā bija jāpiereģistrē iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv, lai piedalītos izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Šogad pirmo izlozēto jūras ceļojumu saņem Beverīnas novada iedzīvotāja Inta Jākabsone! Kur un kad šogad vēl būs sastopami „100 darbi Latvijai” vēstneši, uzziniet www.100darbilatvijai.lv.

Intu sveic Beverīnas novada domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis, kopā ar SIA “ZAAO” vēlot brīnišķīgu ceļojumu un aicinot vēl šogad paveikt kādu skaistu vides labiekārtošanas vai izdaiļošanas darbu.

Papildus informācija:

„100 darbi Latvijai” koordinatore Līga Ivanova (tālr. 26464686)

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.100darbilatvijai.lv

www.facebook.com/100darbiLatvijai