Atvērts jauniešu centrs Trikātā!

DSC 0314

7.martā, Trikātā (Nākotnes ielā 3) tika atklāts jauniešu centrs, kurā turpmāk tiks piedāvātas vairākas aktivitātes dažādu vecuma grupu interesentiem.

Ar Beverīnas novada pašvaldības atbalstu biedrība „Labāka rītdiena” uzsāka darbu jau otrajā dienas centrā novadā. Pēc pieredzes Mūrmuižas dienas centrā „Varavīksne” Trikātas jauniešu centrs tiks piemērots ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī pieaugušajiem un senioriem.

Jaunākajiem apmeklētājiem jauniešu centrā ir iespēja spēlēt dažādas galda un sporta spēles, kā arī piedalīties dažādās radošajās darbnīcās vai pārgājienos.  Jauniešiem ir iespēja apmeklēt gan informatīvus un izglītojošus pasākumus par jaunatnes lietām politikas jomā, gan saņemt konsultācijas par pasākumu, projektu un programmu izstrādi un īstenošanu. Jauniešu centra telpās norisināsies arī dažādas tematiskās lekcijas un semināri, meistarklases un radošās darbnīcas, kuras paredzētas jebkura vecuma interesentiem.

Pēc pašu iniciatīvas vietējiem iedzīvotājiem, sadarbībā ar biedrību „Labāka rītdiena”, būs iespēja izmantot gan jauniešu centra telpas, gan pieejamos resursus savu ideju realizēšanai. Jauniešu dome, novusa turnīri, adīšanas meistarklases, ēst gatavošanas nodarbības, pārgājieni dabā un semināri ar savas nozares speciālistiem – jauniešu centrs Trikātā piedāvā aktivitātes, kas atbilst vietējo iedzīvotāju vēlmēm, interesēm un pieprasījuma, tāpēc aicinām visus ar savām idejām griezties pie centra vadītājas.

Trikātas jauniešu centra darba laiks ir elastīgs un pēc nepieciešamības ir iespējams individuāli vienoties ar centra vadītāju Eviju Jēkabsoni (tālr. 26100999).

Darba laiks martā:

15.03. - pieredzes apmaiņas ekskursija Jēkabpils jauniešu centrā

17., 20., 23., 27., 28.03.  – dienas centrs būs atvērts no 11:00 līdz 17:00.

Informācija par turpmākajiem darba laikiem sekos!

Informāciju sagatavoja

Ieva Putniņa