Startē JIL ideju konkursā ar jauniešu domražu idejām!

VNFJIL JDIJ2021hor

Aprīlis - gana intensīvs mēnesis Valmieras novada fondā! Valmierā un apkārtējos novados notikušās astoņas Jauniešu domrades, kur jaunieši aktualizēja vietējās problēmas un meklēja tām risinājumus. Rezultāts – pamatīgs ideju grozs ar izaicinājumiem jauniešu skatījumā, kas izskanējis Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas, Strenču novada un Valmieras pilsētas jauniešu domradēs.

Lai aktualizētās idejas nepazustu, aicinām tās iesniegt Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) ikgadējā ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021” un gūt līdz pat 1000 eiro to īstenošanai! Termiņš – š.g. 2.maija pusnakts! VNF JIL šogad rīko jau savu divpadsmito ideju konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021”. Šī gada prioritāte – idejas, kas izskanējušas kādā no astoņām domradēm. Ar tām iespējams iepazīties – ŠEIT.

Tomēr nevajag skumt un bēdāties, ja nav izdevies piedalīties jauniešu domradēs vai tajās paustās idejas nešķiet gana saistošas, lai tās īstenotu! VNF JIL ideju konkursā jaunieši dod iespēju jauniešiem startēt un piedalīties ikvienai jauniešu idejai! Galvenais, ka idejas tiek īstenotas topošajā Valmieras novadā jeb pašreizējā Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas vai Strenču novadā vai Valmieras pilsētā.

Tāpat atgādinām, ka VNFJIL gaidīto ideju veidi konkursā, ir:

1)Ilglaicīgi un paliekoši objekti, piemēram, telpu kosmētiskie remonti, ēku apgleznošana, vides instalācijas;

2)Kultūras pasākumi, tostarp zibakcijas, informatīvas kampaņas, izstādes, iedvesmojošas tikšanās, meistarklases un citi;

3)Sociālās aktivitātes;

4)Citas idejas, piemēram, inventāra uzlabošana, aptauju/informatīvu plakātu veidošana par sabiedrībā aktuālām tēmām, interaktīvu spēļu izveide.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projektu konkursa koordinatori Samantu Lapinsku (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr.: - 26537123). Vairāk info par konkursu - https://ej.uz/JDIJ2021

Papildu informācija: Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda projektu koordinatore

Tālrunis: 20258200; e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/