Piedalies Jauniešu domradē un iesniedz ideju JIL ideju konkursā!

VNF JaunDomr2021 verm

Lai pandēmijas laikā jauniešu idejas un ieceres nepazustu, aicinām Valmieras un apkārtējo novadu jauniešus piedalīties Jauniešu domradēs aprīļa mēnesī Zoom platformā. Kļūt par aktīvo jaunieti - saskatīt vietējās problēmas un risinājumus tām ar jauniešu acīm! Lai domradēs izskanējušās idejas īstenotos, aicinām tās iesniegt Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021” un gūt līdz pat 1000 eiro to īstenošanai!

Jauniešu domradēs - jauniešu ideju virtuālajās darbnīcās - Valmieras jaunieši tiek aicināti piedalīties, lai paustu savu viedokli par lietām, kas jāuzlabo kādā no Valmieras pilsētas daļām – Centrā, Pārgaujā, Burkānciemā, Stacijas vai Ausekļu, vai kādā citā Valmieras apkaimē. Savukārt no Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadu jauniešiem attiecīgi gaidīsim idejas par savu pagastu pilnveidošanu savos novados.

Lai piedalītos kādā no pilsētas vai novadu jauniešu domradēm, nepieciešams elektroniski pieteikties – https://ej.uz/DRjauniesi2021 Reģistrētajiem dalībniekiem atgādinājums un saite tiks nosūtīta iepriekšējās dienas laikā pirms attiecīgās domrades. Domrades pirmajā daļā kopīgiem spēkiem apzināsim Valmieras jauniešu vajadzības un problēmas, gūsim domubiedrus to risināšanā. Pēc tam - domrades otrajā daļā – nebaidīsimies uzņemties iniciatīvu, apjautīsim iespējamos atbalsta veidus un nonāksim līdz vēlamajam risinājumam!

Jauniešu domražu kalendārs (norises laiks: plkst.16:00-18:30):

  • Pirmdiena, 12. aprīlis – Kocēnu novada jauniešu domrade
  • Trešdiena, 14. aprīlis - Naukšēnu novada jauniešu domrade
  • Ceturtdiena, 15. aprīlis - Mazsalacas novada jauniešu domrade
  • Piektdiena, 16. aprīlis - Beverīnas novada jauniešu domrade
  • Pirmdiena, 19. aprīlis - Strenču novada jauniešu domrade
  • Trešdiena, 21. aprīlis - Valmieras pilsētas jauniešu domrade
  • Ceturtdiena, 22. aprīlis - Burtnieku novada jauniešu domrade
  • Pirmdiena, 26. aprīlis - Rūjienas novada jauniešu domrade
  • Trešdiena, 28. aprīlis - Lielā noslēdzošā Jauniešu domrade

Lai jaunieši vēlētos piedalīties sava pagasta vai mikrorajona veidošanā, VNF aicina domradē paustās idejas iesniegt VNF JIL konkursā un gūt tām finansiālu atbalstu no 50 līdz 1000 eiro. Plašāka informācija par konkursu - https://ej.uz/JDIJ2021 Tāpat kā pārējās sabiedrības, arī jauniešu viedoklis ir svarīgs, lai jaunieši sajustos iesaistīti un piederīgi sava novada pilnveidošanā. Jauniešu domrade – lai kopīgi plānotu idejas un vēlāk tās īstenotu!

Jauniešu domrades finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Papildu informācija: Valmieras novada fonda Projektu koordinatore Gundega Siliņa

Tālrunis: 20258200; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/