Grāmatvežiem – jauns horizonts!

ValmierasTehn logo

PIKC “Valmieras tehnikums” grāmatvedības specialitātes apguvei būs pieejama viena no Latvijā populārākajām un modernākajām grāmatvedības un resursu vadības programmām – Visma Horizon. Programmas integrēšana mācību procesā ir viena no PIKC “Valmieras tehnikums” īstenotajām iniciatīvām ceļā uz darba devēju vajadzībās balstīta, mūsdienīga un prestiža profesionālās izglītības piedāvājuma attīstīšanu.

 

Sadarbībā ar SIA "Visma Enterprise" 2020./2021. m.g. 2. semestrī notiks pedagoģisko darbinieku apmācība darbam ar Visma Horizon, mācību metodisko materiālu izstrāde, pieredzes apmaiņa ar darba vidē balstīto mācību un kvalifikācijas prakšu nodrošinātājiem un vadītājiem.

Savukārt  jau no 2021./2022.m.g. Valmieras tehnikuma jaunieši programmu Visma Horizon apgūs mācību procesā, iepazīstot tās piedāvātās iespējas finanšu vadības procesos dažādu lielumu un nozaru uzņēmumos, valsts un pašvaldību iestādēs. Izvēlētās programmas apguve sekmēs jauniešu konkurētspēju darba tirgū, sniegs nepieciešamās zināšanas un prasmes, kā arī veicinās katra individuālo izaugsmi.

Programmas ieviešana notikusi, pateicoties profesionālās izglītības skolotāju Ievas Salmanes un Maijas Žagariņas iniciatīvai, cieši sadarbojoties ar darba devējiem un sadarbības partneriem mūsu kopīgajā ceļā uz profesionālās vidējās izglītības programmas "Grāmatvedība" nemitīgu attīstību atbilstoši jaunākajām tendencēm nozarē.

Aicinām jauniešus, kuriem ir interese par finanšu vadības procesu norisi uzņēmos un citās organizācijas, vēlme mācīties, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, pievienoties mūsu pulkā 2021./2022. mācību gadā. Informācija par Valmieras tehnikumā apgūstamo grāmatvedības specialitāti atrodama šeit: https://ej.uz/VT_gramatvediba.

Informāciju sagatavoja:

Izglītības metodiķe mūžizglītības un izglītības kvalitātes attīstības jomā Inga Zariņa-Bojāre

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālr. 29191344