Projekts “Kopā, tālāk, plašāk” aktivitātes

fokusgrupa25nov2020 ml

2020.gada 3.augusta tika uzsākts projekts “Kopā, tālāk, plašāk”, kura mērķis ir izveidot vienotu jaunatnes politikas stratēģiju jaunajā Valmieras novadā, kas apvieno 8 pašvaldības, un izveidot jauniešiem pielāgotu digitālu informācijas apmaiņas platformu, kurā tiks apkopota un aktualizēta informācija par pasākumiem, aktivitātēm un iespējām visā jaunajā Valmieras novada teritorijā.

Pirmās aktivitātes jau ir veiksmīgi aizritējušas: darba grupas sanāksme projekta ietvaros tika aizvadīta jau augustā, lai izplānotu nākamos soļus. Savukārt pieredzes brauciens uz Alūksnes, Gulbenes, Madonas un Vecpiebalgas novadu jauniešu centriem labās prakses izzināšanas nolūkos notika septembra mēnesī. Nākamie soļi ietver sabiedrības un it īpaši pašu jauniešu iesaisti.

Novembra mēnesī katrā no novadiem norisināsies jauniešu, jaunatnes darbinieku, NVO pārstāvju un citu jaunatnes jomā ieinteresēto iedzīvotāju fokusgrupa ar mērķi, informēt par projektu un nepieciešamajiem datiem, izzināt kā vislabāk veikt anketēšanu un iesaistīt jauniešus stratēģijas jaunatnes politikas izstrādes procesā. Pasākumus moderēs Gunta Kelle. Kopā izzināsim iespējas, vajadzības, problēmas un vājības katrā no novadiem!

Tāpēc Beverīnas novada jaunieši, NVO pārstāvji un jaunatnes jomā ieinteresētie iedzīvotāji, ja esat iedomājušies, ka kaut kas jaunatnes jomā novadā ir šķērsām vai ir ļoti forši, ko gribētos redzēt, piedzīvot savā novadā vai drīzāk tikai pilsētā vai citur topošajā novadā, mīļi aicināti 25.novembrī Trikātā, Trikātas saieta namā “Depo”, plkst. 13:00. Interesentiem tiks nodrošināts arī transports. Pieteikšanās pa tālr. 26412130 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Ozola