30.jūlijā Mūrmuižā notiks neformālā nodarbība jauniešiem

Papardes zieds 30jul2020 MurmuizasJC

 

30.jūlijā Mūrmuižas jauniešu centrā notiks neformāla nodarbība jauniešiem par attiecībām, seksuālo veselību un atbildību lēmumu pieņemšanā. Sākums plkst. 11:00.

Apmācības vadīs biedrības “Papardes zieds” veselības veicināšanas konsultanti, lai palīdzētu jauniešiem orientēties lielajā informācijas gūzmā un izrunātu tēmas par un ap minētajām tēmām. Būs pieejams transports, lai tiktu uz un no apmācībām.

Apmācības paredzētas jauniešiem vecumā no 14 līdz 16 gadiem (vietu skaits ierobežots). Pieteikties apmācībām var zvanot pa tālr. 26412130 vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Ozola