Beverīnas Jaunieši izsludina logo konkursu

Logo konkurss afisa lidz1jun2020

Mēs, Beverīnas Jaunieši, esam nolēmuši, ka ir nepieciešami nelieli uzlabojumi Beverīnas Jauniešu atpazīstamības veicināšanai, tāpēc izveidojām logo konkursu.

Pieteikties konkursā var jebkurš un ikviens - nav nozīmes vecumam, adresei, kur dzīvo vai tam, vai maz pazīsti kādu no Beverīnas jauniešiem. Ja Logo idejas birst kā no pārpilnības raga, vari iesniegt kaut visas idejas, taču Logo vajadzētu būt oriģinālam (tam nevajadzētu uzreiz asociēties ar kāda cita zīmola Logo).

Logo var tikt izveidots jebkādā formātā, taču gala rezultātā tam ir jābūt grafiski viegli uztveramam, viegli replicējamam, kopējamam dažādiem pamatiem. Savas idejas jaunajam Beverīnas jauniešu Logo vari iesniegt līdz 2020.gada 1.jūnijam, sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., publicējot Instagram platformā un ietagojot/atzīmējot @beverinas_jauniesi.

Visus Logo vērtēs 9 cilvēku komisija (6 Beverīnas novada jaunieši un 3 Beverīnas novada pašvaldības pārstāvji) un konkursa uzvarētāju paziņosim 2020.gada 15.jūnijā Beverīnas jauniešu sociālo tīklo profilos. Un, protams, konkursa uzvarētājs saņems pārsteiguma balvu! Ar pilnu konkursa nolikumu var iepazīties šeit:

https://drive.google.com/file/d/1KdPZ2tJd-7FzJJMgFvwkhXqmFj4Bq5qi/view?usp=sharing

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Ozola