Beverīnas jaunieši iepazina pasaules spēcīgāko atslēgu

Darbnica jauniesi foto

14.decembrī Beverīnas jaunieši Trikātas Jauniešu centrā ar Ievu Elvīru Garjāni piedalījās darbnīcā – diskusijā par naudu "Iepazīsti pasaules spēcīgāko atslēgu!". Bija darbs grupās, shēmošana, pārdošana, izpratne par to, ka nekas nav par velti – visam pamatā ir attiecības un enerģija.

Tika strādāts ar sagatavotiem apgalvojumiem, un diskutējām kā dažādi apgalvojumi par naudu veido mūsu attieksmi par naudu, naudas pelnīšanu un tērēšanu. Guvām arī izpratni, ka nauda nav papīra gabali, bet vērtības atspoguļojums, instruments, enerģija, ieguldītā laika, darba rezultāts...

Šis bija arī šīs sezonas noslēdzošais Beverīnas Jauniešu pasākums. Kopīgi cepām piparkūkas, un atskatījāmies uz to cik foršs šis gads ir bijis kopā, novēlot, apsolot un cerot, lai nākamais gads būtu vēl jaudīgāks – jo Beverīnas Jauniešos ir spēks!

Foto un teksts:

Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Ozola