Darbnīca-diskusija jauniešiem "Iepazīsti pasaules spēcīgāko atslēgu!"

Naudas pavelnieks 14nov2019darbnica diskusija

Šī gada 14. decembrī Trikātas jauniešu centrā notiks darbnīca-diskusija progresīvi domājošiem jauniešiem "Iepazīsti pasaules spēcīgāko atslēgu!". Darbnīcas laikā caur diskusijām, apgalvojumiem un darbu grupās, jauniešiem tiks dotas zināšanas par to, kas ir nauda un kāda ir tās vērtība.

Ar spēles elementiem tiks radīta izpratne, ka nauda nav papīri, bet vērtības atspoguļojums, enerģija, ieguldītā laika un darba rezultāts. Ir svarīgi apzināties, ka nekas nav par velti un nauda ir spēcīgs instruments, ar kuru jāprot darboties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Nodarbības vadīs personīgās izaugsmes trenere un jauniešu iedvesmotāja Ieva Elvīra Garjāne.

Piedalīties laipni aicināti visi Beverīnas novada jaunieši vecumā no 11 līdz 18 gadiem, piesakoties līdz 12.decembrim (tālr. 26412130, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka