Praktiskais treniņš jauniešiem “Komandas piedzīvojumu nometne”

Jauniesu trenins 19okt2019 ml

19.oktobrī no plkst. 15:00 līdz 22:00 Trikātas jauniešu centrā Beverīnas novada jauniešiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem, notiks praktiskais treniņš “Komandas piedzīvojumu nometne”. Tās laikā jauniešiem būs iespēja mācīties uzlabot savstarpējo sadarbību un komunikāciju ikdienā, kā arī attīstīt prasmes kopēju mērķu uzstādīšanai un sasniegšanai komandā.

Dalībnieki ar dažādu spēļu un aktivitāšu palīdzību meklēs atbildes uz jautājumiem: Ar ko atšķiras komanda no cilvēku grupas? Kādēļ vajadzīga komanda? Cik svarīgs ir kopīgā mērķa spēks? Treniņā tiks pielietoti uzdevumi, kas visi ir veidoti, lai sekmētu komunikāciju, dotu izpratni par rezultātu sasniegšanu komandā, noārdītu savstarpējās barjeras, veidotu savstarpējo uzticēšanos, attīstītu problēmu risināšanas prasmes, kā arī, lai kopīgi pārdzīvotā pieredze būtu jautra un aizraujoša.

Nometnes treneris Aleksis Daume ir spēcīga personība, kura iedvesmo, uzklausa, dalās dzīves gudrībā, radot ap sevi īpašu pasauli, kurai arī citi cilvēki gribētu piederēt, lai ietu pāri ierastā robežām un piedzīvotu savus sapņus.

Nodarbības notiks gan telpās, gan ārpus tām. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pie jaunatnes lietu speciālistes (Marika Daļecka, tālr. 26412130). Beverīnas novada robežās būs nodrošināts transports.

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciālistes Marika Daļecka