Trikātā notika pasākums jauniešiem “Volejbols ar ballīti 2”

volejbols ar balliti foto1

Šī gada 12. aprīlī Trikātas pamatskolas sporta zālē notika jauniešu pasākums “Volejbols ar ballīti 2”. Prieks, ka arī šoreiz pasākuma organizēšanas darbos cītīgi iesaistījās jaunieši no visiem trīs novada pagastiem.

Visiem 12-17 gadu vecuma Beverīnas novada jauniešiem bija iespēja pieteikt četru cilvēku komandu volejbola sacensībām. Par pirmo vietu šoreiz cīnījās sešas komandas. Sīvā cīņā uzvarēja komanda “Vienkāršie” no Mūrmuižas. Otro vietu ieguva komanda “Pīrādziņi” no Trikātas. Interesanti, ka trešo vietu šoreiz draudzīgi dalīja trīs komandas ”Dedušičeneveričings” , “Ugunīgie” un “Kaugurieši”. Ceturtā vieta komandai “Zibens meitenes”.

Jaunieši pierādīja, ka prot gan sportot, gan dejot, sniedzot deju priekšnesumus starp sacensībām un ballītes daļu. Pēc labi padarīta darbiņa  un sportošanas volejbola dalībnieki un pasākuma organizētāji arī šoreiz godam bija nopelnījuši ballītes daļu.

Paldies visiem, kas palīdzēja, lai pasākums notiktu!

volejbols ar balliti foto2 volejbols ar balliti foto3

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka