Piesakies Beverīnas novada jauniešu apmācībām “Ceļā uz sapņu profesiju”

jauniesu apmacibas 11 12mar2019 BN

11. un 12. martā Beverīnas novadā norisināsies jauniešu apmācības “Ceļā uz sapņu profesiju”, kas paredzētas tieši novada jauniešiem vecumā ko 10 līdz 18 gadiem. Pieteikšanās pagarināta līdz 6.martam!

Apmācību programmas ietvaros notiks radošā darbnīcas “Pavasari gaidot”, iedvesmas stāsti par profesijas izvēli, teorija un radošā darbnīca “Mans CV” un saliedēšanās pārgājiens. Nodarbības vadīs praktiskā radošuma trenere Vita Brakovska, darbmācības skolotājs Guntars Purgalis, TV seja un radio balss Solvita Stara, Mazais uzņēmējs, radoša persona Mārcis Bogdanovs, Valmieras novada fonda Jauniešu lietu koordinatore Gundega Siliņa un Santa Paegle no sporta un tūrisma kluba “Zaļā Pēda”.

Jauniešiem ir nepieciešams obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Būs pieejams transports nokļūšanai uz/ no apmācībām. Apmācību laikā ir paredzētas arī pusdienas un dažādas uzkodas (cena par pusdienām un uzkodām 3,00 EUR /pers./dienā). Tā kā otrajā apmācību dienā ir paredzēts saliedēšanās pārgājiens, tad lūgums piemeklēt laikapstākļiem piemērotu apģērbu.

APMĀCĪBU PROGRAMMA

VECĀKU ATĻAUJA

Par "RADOŠO NEdarbnīcu"

Informāciju sagatavoja: Jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka