Novada jauniešiem ir iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs

DSC 1068Šī gada 19. janvārī Trikātas pamatskolas sporta zālē notika jauniešu organizēts pasākums “Volejbols ar ballīti”. Iniciatīva par šādu pasākumu nāca no pašiem jauniešiem. Kopš novembra kopā ar Jaunatnes lietu speciālisti jaunieši strādāja pie pasākuma scenārija plānošanas un organizēšanas.

Jauniešiem bija iespēja iepazīt visus pasākuma organizēšanas posmus un procesus, kas notiek no brīža, kad ir radusies ideja līdz tās realizēšanai. Pasākums notika trīs daļās. Visiem Beverīnas novada jauniešiem bija iespēja pieteikt piecu cilvēku komandu volejbola sacensībām. Pieteicās piecas komandas. Šoreiz pirmo vietu izcīnīja komanda “Vienmēr nopietni” no Trikātas. Katrai komandai bija iespēja arī iegūt īpašu balvu ar radošāko komandas apģērbu.

Šajā konkursā uzvarēja komanda “Krabiki” no Kauguriem. Pēc sacensībām jauniešus iedvesmoja un iepriecināja Baltijas šova grupa “Street Warriors”. Mākslinieki ne tikai sniedza vērienīgu  priekšnesumu ar akrobātikas un ielu vingrošanas elementiem, bet arī iesaistīja skatītājus.

Pēc labi padarīta darbiņa un sportošanas volejbola dalībnieki un pasākuma organizētāji godam bija nopelnījuši arī ballītes daļu. Pēc pasākuma Jaunatnes lietu speciāliste kopā ar jauniešiem veica pasākuma izvērtēšanu, lai kopā paskatītos uz padarīto, saprastu, kas izdevās un kas nākamajā reizē būtu jādara savādāk. Jaunieši saka lielu paldies Beverīnas novada pašvaldībai un vietējiem uzņēmējiem – SIA “R Chocolate”, “Woody Shop”, “LoginWool” un drēbniecei Dzintrai Štrālei par atbalstu un balvām. Paldies visiem, kas atbalstīja un palīdzēja!

 

Vairāk fotogrāfijas no Baltijas šova grupa “Street Warriors” priekšnesuma - https://ej.uz/ewki

Fotogrāfiju autore: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļeckac