Ēdiena gatavošanas meistarklases jaunajām māmiņām jau šo sestdien!

TJC ediena meistarklase 1dec2018

Aicinām jaunās māmiņas uz ēdiena gatavošanas meistarklasēm Trikātas jauniešu centrā. Kopā decembra mēnesī notiks 3 šādas meistarklases. Pirmajā reizē apgūsim kēksiņu cepšanas pamatus. Meistarklasi vadīs profesionāla pavāre Veneranda Belaja, kas pastāstīs ieteikumus, kā ātri, ērti un gardi pagatavot dažādus ēdienus svētku galdam. Pirmajā tikšanās reizē kopīgi vienosimies par turpmāko nodarbību laikiem un idejām, ko vēl vēlētos iemācīties pagatavot.

Nodarbības būs bez maksas, bet ir ierobežots dalībnieku skaits. Tāpēc vēlams iepriekš pietiekties, lai varam sagatavot vajadzīgo produktu daudzumu. Nepieciešamības gadījumā būs pieejams arī bērnu stūrītis ar mantām. Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot uz tālr. 26412130.

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka