Par aktivitātēm Mūrmuižas dienas centrā un jaunatnes lietās

Varaviksne logo min

Jau augusta beigās tika informēts, ka no septembra sākuma līdz oktobrim norisināsies nodarbības saistībā ar ķermeņa klasisko masāžu un uzņēmējdarbības pamatiem. Tās norisinājās 40 akadēmisko stundu garumā. Ņemot vērā, ka atsaucība bija liela, tad pieteikšanās uz nodarbībām ir noslēgusies. Šīs nodarbības organizēja biedrība “Labāka rītdiena” sadarbībā ar “Valmieras Mācību centru”.

Pirmajās tikšanās reizēs dalībnieki klausījās teoriju, bet jau nākamajās ieguva praktiskās zināšanas ķermeņa klasiskā masāžā. Nodarbībās “Uzņēmējdarbības pamati” dalībnieki uzzināja par grāmatvedības pamatiem, pareizo uzņēmējdarbības veidu izvēli un dokumentācijas sakārtošanu. Abu veidu nodarbības noslēgsies oktobra pirmajā nedēļā, kad to dalībnieki saņems Apliecību.

Jau 30.septembrī notiks “Jauniešu dienas’’ pasākums, kurā aicinām iesaistīties novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Pasākumā būs izveidotas deviņas stacijas. Katrā no tām varēs uzzināt par jauniešu iespējām iesaistīties – dejot mūsdienu un tautiskās dejas, spēlēt krosmintonu un novusu, kā arī vairāk par veselīga uztura pagatavošanu.

Katrā no stacijām komandas pastāstīs par sevi un kāpēc tieši tajā aktivitātē jauniete/-is varētu iesaistīties. “Jauniešu dienas” aktivitātēs piedalīsies ne tikai komandas un kolektīvi no Beverīnas novada, bet arī iniciatīvu centri no Burtnieku, Valkas un Rankas novadiem.

Dienas centra vadītāja Evija Jēkabsone