Piedalies fotokonkursā “Noķer sauli ziemā”

Fotokonkurss NokerSauliZiema lidz15mar2021 ml

Laikā, kad valstī ir noteikti stingri pulcēšanās ierobežojumi, ikviens tiek aicināts vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, priecājoties par sniegoto ainavu un baudot ziemas sniega priekus! Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu, Beverīnas novada pašvaldība aicina ikvienu doties dabā un piedalīties fotokonkursā “Noķer sauli ziemā”. Aicinām interesentus ņemt fotoaparātu vai telefonu un parādīt ziemas krāšņumu saulainā dienā. Fotokonkursā var piedalīties ikviens, kuram sirdij tuva fotografēšana.

Fotoattēli jānosūta kopā ar pieteikumu (attēla nosaukums, īss komentārs vai apraksts un fotogrāfijas uzņemšanas datums) uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Katrs var iesūtīt līdz 5 fotoattēliem, kas ir uzņemti 2021. gadā. Iesūtīt fotogrāfijas var līdz 15.martam (ieskaitot)!

KONKURSA NOLIKUMS

PIETEIKUMA ANKETA

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada Kultūras centra darbinieki