Pašvaldība izsludina digitālās foto medības “Atpazīsti Beverīnu”

BN fotomedibas 2020

Cik labi tu pazīsti Beverīnas novadu, vai vari sev piedēvēt ērgļa aci?

No 17.aprīļa līdz 3. maijam Beverīnas novada pašvaldība izsludina digitālās foto medības “Atpazīsti Beverīnu”. Tas viss, kas Tev jādara - atpazīsti attēlos norādītās vietas un objektus Beverīnas novadā.

Atpazīsti attēlus no 1 līdz 19, norādi vietas un objekta nosaukumu (piemēram, 1.Trikāta, Ķēniņa Tālivalža piemineklis). Nosūti atbildes uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Beverīnas novada pašvaldības facebook lapā https://www.facebook.com/Beverinasnovads/.

Iesūtot informāciju norādi vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

Izlozes veidā 3 iesūtītāji no Beverīnas novada pašvaldības saņems īpašas balvas. Laimīgo uzvarētāju vārdi tiks paziņoti Beverīnas novada pašvaldības www.facebook.com lapā un Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā. Par balvu saņemšanu sazināsimies privāti.

Veiksmi!

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Agija Roķe