Pašvaldība izsludina zīmēšanas konkursu bērniem un jauniešiem

LieldienuKonkurss2020 afisa ml

Beverīnas novada pašvaldība izsludina Lieldienu zīmēšanas konkursu "Manas Lieldienas", kura mērķis ir atklāt mazos un lielos zīmētājus caur krāsām atspoguļojot Lieldienu sižetu vai stāstu. Rosinot bērnos un jauniešos radošo pašizpausmi un prasmi zīmējumā, atklāt savas sajūtas pret svētku svinēšanu, ierastām ģimenes tradīcijām vai stāstiem par Lieldienām.

Konkursā ir iespējams piedalīties bērniem un jauniešiem līdz 16 gadu vecumam, uzzīmējot A4 formāta mākslas darbu, izmantojot dažādas tehnikas.

Gatavo darbu ir iespējams nosūtīt elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai nogādāt Beverīnas novada pašvaldībā, ievietojot darbus pastkastēs, kas atrodas pie pašvaldības ēku ieejām katrā pagastā.

Konkursa norisinās no 2020. gada 24. marta līdz 9. aprīļa plkst. 17:00.

Konkursa uzvarētāji tiks pasludināti Pirmajās Lieldienās – 2020.gada 12.aprīlī!

Konkursa noteikumi

Izmantojiet laiku lietderīgi, esiet radoši un iedvesmojiet bērnus izpausties visās pavasara krāsās radot Lieldienu jampadraci!

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada Kultūras centra vadītāja Agija Roķe