Beverīnas novada svētki izskanējuši!

   DSC 0073 min       Beverīnas novadam ir astoņi gadi! Par godu arī šogad, saulainā un siltā dienā, notika  svētki! Šo gadu laikā ir notikuši dažādi pasākumi, no kuriem tika apkopotas fotogrāfijas  nelielā izstādē. Novada svētku dienā notika sporta spēles “Atvadas vasarai”. Svētku  apmeklētāji visas dienas garumā varēja iesaistīties dažādās sportiskās aktivitātēs, piemēram - spēlējot pludmales volejbolu un izmēģinot lodes grūšanu, šautriņu mešanā un basketbola  soda metienos, krossmintonā un lēkšanā ar lecamauklu, kā arī strītbolā, minifutbolā un  tāllēkšanā no vietas! Lai notiku orientēšanās sacensības, iepriekš tika izveidoti kontroles  punkti, ko varēja izpildīt braucot pa novadu gan ar velosipēdu, gan ar auto!

       Novada svētkos bija iespējams piedalīties radošā darbnīcā - iemācīties veidot rokassprādzes no auklas, izmantojot mezglu siešanu. Nelielu brīdi bērniem bija iespējams zīmēt “LAPAS” (Latvijas platformas attīstības sadarbībai) teltī. Visu dienu varēja nogaršot Trikātas uzņēmuma SIA “RCHOCOLATE” piedāvāto gardo saldējumu un Lauras Lilientāles cukurvati, popkornu un kartupeļu virtenes.

        No rīta līdz vēlam vakaram par ēdināšanu rūpējās SIA “OTARDBĀRS”. Tie, kuri vēlējās, varēja piedalīties izjādēs ar zirgiem, ko nodrošināja Trikātas pagasta ZS “Jaunupītes”! Skaistu koncertu varēja klausīties pa dienu, kur piedalījās bērnu vokālā studija “Notiņas”, kuru vadītāja ir Aigita Guoģe - Lapiņa.

    Vakarā pirms apbalvošanas Beverīnas novada domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis uzrunāja novada iedzīvotājus un citus pasākuma apmeklētājus! Pēc tam arī tika apbalvoti sporta spēļu “Atvadas vasarai” dalībnieki-uzvarētāji. Rezultātus ir iespējams aplūkot šeit! Vakarā novada svētkus noslēdza ar koncertu, kurā uzstājās Valmieras Drāmas teātra aktieru ansamblis “Žerāri”, un zaļumballi kopā ar grupu “Zeļļi”, kur apmeklētāju pulks arvien bija liels!

      Liels paldies darbiniekiem - Jānim Fūmanim, Gatim Zvirbulim, Ikaram Trumpim Naurim Šustikam un Aigai Blumbergai, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā. Paldies brīvprātīgajiem palīgiem pasākuma laikā un pasākuma atbalstītājiem – Jānim Jēkabsonam un Brenguļu alus darītavai “Abuls”, kuri regulāri nodrošina balvu fondu Beverīnas novada pasākumos.

Fotogalerija no Beverīnas novada svētkiem ir šeit: http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/399-beverinas-novada-svetki-2016

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Marija Melngārša