Trikātā viesosies Brāļi Auzāni un Slavenais Jersikas orķestris ar koncertprogrammu “Uzliec veco gramofonu”

JersikasOrkestris 10aug2019 TrikatasEstrade ml

Kēniņa Tālivalža svētkos Trikātā 10. augustā plkst. 19:00 viesosies Brāļi Auzāni un Slavenais Jersikas orķestris ar krāšņu koncertprogrammu “Uzliec veco gramofonu”, kuras idejas autors ir pazīstamais un tautā iemīļotais mūziķis Atis Auzāns. „Dziesmas ar kurām uzaugām!

Padomju okupācijas režīma aizliegtās dziesmas, kuras mēs zināmā mērā varam arī dēvēt par Latvijas „brīvības dziesmām“, jo tās nenovēršami izplatījās no rokas rokā, līdz padomju cenzūra vairs nebija spējīga izkontrolēt, kurš, ko ieraksta un klausās! Tagad, gadiem ejot, daudzas no šīm skaistajām melodijām ir nepelnīti piemirstas!“ stāsta Atis Auzāns. „ Mēs, mūziķi, ar šo programmu vēlamies klausītājiem dāvināt jaukas, populārās, savulaik padomju varas aizliegtās dziesmas no „Čikāgas piecīšu“, Larisas Mondrusas, Ilmāra Dzeņa un daudzu citu izpildītāju repertuāra, un iespēju dziedāt līdzi gandrīz vai katrai koncerta dziesmai!“

Divdaļīgajā programmā iekļautas klausītājiem ļoti labi zināmās dziesmas „Čigānzēns“, „Kurpniekzeļļi“, „Uzliec veco gramofonu“, u.c. skaņdarbi.

Koncerta biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 5.00 EUR. Tās ir iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs www.bilesuparadize.lv, kā arī pašvaldības administrācijas centrā Mūrmuižā un pagastu pārvaldēs, Brenguļos un Trikātā. Pasākuma dienā ieejas biļešu cena būs 7.00 EUR (bērniem līdz 10 gadiem – ieeja bez maksas).

Pēc koncerta zaļumballe ar grupu “Tauriņdeja”. Balles biļete 3.00 EUR. Pārējās pasākuma aktivitātes ir bez maksas.

Informāciju no www.bilesuparadize.lv sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša