Vokālie konkursi Beverīnas novadā 2019

singing bird

Lai veicinātu bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību, uzstāšanās iemaņu un skatuves kultūras pilnveidi, kā arī sekmētu latviešu komponistu dziesmu un latviešu tautasdziesmu apgūšanu, marta beigās un aprīlī Beverīnas novadā notiks trīs vokālie konkursi atšķirīgu vecuma grupu bērniem un jauniešiem.

5.-9.klašu skolēnu vokālais konkurss „Tīnis 2019” notiks Kauguru kultūras namā 29.martā plkst. 16:00, 1.-4.klašu skolēnu vokālais konkurss „Lakstīgala 2019” norisināsies Brenguļu sākumskolas lielajā zālē 5.aprīlī plkst. 14:00, bet pirmsskolas vecuma bērnu vokālais konkurss „Cālis 2019” izskanēs Trikātas kultūras namā 12.aprīlī plkst. 16:00.

Konkursos var piedalīties bērni un jaunieši atbilstošajās vecuma grupās, kas ir deklarēti Beverīnas novadā vai apmeklē kādu no novada izglītības iestādēm. Konkursu nolikumi pieejami www.beverinasnovads.lv. Pieteikumus iespējams aizpildīt uz vietas Beverīnas novada pašvaldības administrācijas centrā, pagastu pārvaldēs, izglītības iestādēs vai elektroniski.

Vairāk informācija un elektronisko pieteikumu iesniegšana: „Tīnis 2019” - tālr. 26403837, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; „Lakstīgala 2019” – tālr. 25421116, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; „Cālis 2019” - tālr. 20364953, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

5.-9. klašu skolēnu vokālais konkurss „Tīnis 2019” - NOLIKUMS

1.-4. klašu skolēnu vokālais konkurss „Lakstīgala 2019” - NOLIKUMS