Ar dziesmām un dejām ieskandināta Trikātas pilsdrupu estrāde

DSC 003

     10.jūnija vakarā notika IX Beverīnas novada Dziesmu un deju svētki, kuros piedalījās visi novada pašdarbības kolektīvi – četri deju kolektīvi, senioru-dāmu deju grupa, folkloras kopa, etnomūzikas grupa, jauktais koris, vīru vokālais ansamblis, kā arī bērnu popgrupa “Do-mi-no”.

 

       Svētku uzvedumā piedalījās arī skolēnu deju kolektīvi no Trikātas pamatskolas un pirmsskolas grupām, kā arī koklētāju ansamblis no Valmieras Mūzikas skolas.Koncertā pašdarbības kolektīvi dziedāja dziesmas un dejoja dejas, kas apgūtas šajā sezonā. Uzvedumu papildināja aktieri no Trikātas un Kauguru pagastu amatierteātriem.

       Pirms koncerta sākuma svētku dalībnieki tradicionāli devās gājienā no Trikātas kultūras nama līdz pilsdrupu estrādei, nesot Trikātas un Beverīnas novada simboliku. Pēc tam visi pulcējās ap pilsdrupu estrādē iedegto ugunskuru un dziedāja Līgo dziesmas.

 

Kopā gatavosimies Latvijas simtgadei un X Beverīnas novada Dziesmu un deju svētkiem, kas notiks 2018.gadā!

 

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša