Deju uzvedums „Senas pamācības mīlēšanā” Alūksnē

DSC 0214

Šī gada 22.aprīlī Brenguļu pagasta tautas deju kolektīvs „Dzieti” kopā ar vairākiem Alūksnes novada deju kolektīviem Alūksnes kultūras centrā ar humoru un smiekliem atrādīja ne tikai savu dejotprasmi, bet arī teātra spēlēšanas mākslu teatralizētā deju uzvedumā pēc R.Blaumaņa lugas motīviem “Senas pamācības mīlēšanā”.

Deju kolektīvs „Dzieti” pastāv kopš 2011.gada un kopā ar savām ģimenēm un bērniem ne tikai dejo, bet arī dzied, veido teatralizētus priekšnesumus, iet kūjniekos un kāzās vada jaunā pāra mičošanu. Kolektīva dejotāji uzskata, ka viņu galvenais mērķis ir stiprināt latviskās tradīcijas savā apkārtējā vidē, kā arī  parādīt visiem  tautas dejas skaistumu un mūsdienīgumu.

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas šeit:

 http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/1098-uzvedums-senas-pamacibas-milesana-aluksne

Brenguļu pagasta kultūras pasākumu organizatore

Ieva Putniņa