Krišs Meļņikonis uz goda pjedestāla Latvijas Kausā

kriss melnikonis lat2
Baltijas airēšanas slaloma pavasara sacensību sezonas turpinājumā 9. un 10.aprīlī straujūdens pārstāvji cīnījās Latvijas Kausa 1. un 2.posmā. Sacensības Valmierā, kā ierasts, neizpalika bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vadošajiem atlētiem. Kazu krācēs godalgoti startēja arī Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomists Krišs Meļņikonis (treneris Kaspars Pakers).

Latvijas Kausa 1.posmā Beverīnas novada jaunais sportists, Gaujas niknā ūdens sarežģītajā un straujajā trasē parādot apbrīnojamu spēju atbilstoši sabalansēt ātrumu un precizitāti, ielauzās K1 laivu klases vīriešiem absolūtajā trijniekā, izcīnot 3.vietu. Saprotams, līdz ar to viņš bija nesasniedzams līderis U18 vecuma grupas konkurentiem.
Arī Latvijas Kausa 2.posmā Krišs Meļņikonis uzvarēja jauniešu grupā. Kopvērtējumā viņš ierindojās sāpīgajā 4.vietā. Krišam Meļņikonim pēc pacilājošā mirkļa iepriekšējā dienā, kāpjot uz goda pjedestāla absolūtajā konkurencē, tā bija skumja pieredze. Tiesa, jāatzīst nepamatoti skumja, jo šis sasniegums tāpat ir skaļas uzslavas vērts.
Beverīnietim tūlīt vēl viena sacensību nedēļas nogale - Viļņas čempionāts un Lietuvas čempionāts 16. un 17.aprīlī.
FOTO:
Jānis Cigelskis
(fotoattēlā Krišs Meļņikonis)
Airēšanas slaloma apvienības
Preses dienests
Tālr.: +371 26594761