Cīņas par Beverīnas čempionu titulu novusā bija spraigas

dscf20951 dscf2097
Sestdien sporta centrā „Kaimiņi” norisinājās Beverīnas novada atklātais čempionāts novusā. Sievietēm čempiones kausu izcīnīja beverīniete Megija Ķelle, kura izrādīja nopietnu konkurenci arī labākajiem novusistiem, ar iegūtiem septiņiem punktiem ierindojoties piektajā vietā starp 23 dalībniekiem absolūtajā vērtējumā.
125
dscf2080
 
Vīriešiem par Beverīnas čempiona godu notika ļoti spraigas cīņas. Turnīra noslēgumā visvairāk punktu (8,5) iekrāja Ainārs Pēčs no Vaidavas. Tikai puspunktu viņam zaudēja kaugurietis DainisĶelle, kurš saņēma sudraba medaļu, bet bronzu uz Variņiem aizveda Jurģis Lācis (7,5 p.). Ceturtais ar 7 punktiem palika vaidavietis Viktors Liepiņš, bet olimpisko sešnieku noslēdza Arvis Markus no Apes (6,5 p.).
Dāmu konkurencē otro un trešo vietu izcīnīja novusa kluba „Vaidava” sportistes -māsas Elīna un Evelīna Sirmās.
reult
No Beverīnas novada turnīrā piedalījās 9 dalībnieki. Aiz Daiņa un Megijas mājinieku iekšējā konkurencē nākamajās vietās ierindojās trikātieši Ivars Valtiņš 6 p., Aivars Grinbergs un Mareks Valtiņš (abi 5,5 p.). Tālāk Andris Dracmanis (Brenguļi), Modris Krūmiņš, Aivars Dracmanis un Gatis Ziemulis (visi Trikāta).
A. Grinbergs, sporta pasākumu organizators