Aizvadīts ikgadējais pasākums Auto Moto Velo!

DSC 0065 001
Brīvdienās veiksmīgi aizvadīts ikgadējais pasākums “Auto Moto Velo”, kurš šogad notika 27. reizi un visas dienas garumā pulcēja, vairāk kā 1000 apmeklētājus. Rīts, kā jau ierasts, sākās ar novada domes priekšsēdētāja, Māra Zvirbuļa uzrunu un laba vēlējumiem startos, ar īsu kopsavilkumu par dienas gaitu un iespējām. Kopumā apmeklētājiem tika piedāvātas 16 dažādas disciplīnas – velosipēdu figurālā vadīšana, motociklu vadīšana, vieglo automašīnu vadīšana, šautriņas mešana, lēkšana ar lecamauklu, makšķerēšana ezerā, šaušana, basketbola soda metieni, puzļu likšana, futbola zibensturnīrs, svara bumbas raušana, svara bumbas mešana, foto orientēšanās ar uzdevumiem, pludmales volejbols, jautrā stafete un pirmo reizi pasākumā “Spēlē novusu ar meistaru”.
Apmeklētāko disciplīnu Top 10:
  1. Šautriņu mešana - 155 dalībnieki
  2. Basketbola soda metieni - 111 dalībnieki
  3. Puzles - 107 dalībnieki
  4. Šaušana - 97 dalībnieki
  5. Jautrā stafete - 82 dalībnieki
  6. Svaru bumbas sektors - 81 dalībnieki
  7. Riteņbraukšana - 74 dalībnieki
  8. Lecamauklas - 68 dalībnieki
  9. vieta Futbols - 45 dalībnieki
  10. Foto orientēšanās - 40 dalībnieki
Lielu paldies vēlamies teikt visiem, kas iesaistījās pasākumu organizēšana un vadīšanā:
Tiesnešiem:
-          Velisopēdu, moto, auto disciplīnās: Salvis Rambols, Mārtiņš Zvirbulis, Jānis Cielēns, Jānis Beriņš, Roberts Beriņš
-          Šautriņās: Aigars Beriņš, Rudīte Āboliņa
-          Lecamauklās: Liene Vazdiķe
-          Makšķerēšanā: Ainārs Saktiņš
-          Šaušanā: Ritvars Leitens, Aivars Miruškins, Anita Golubovska
-          Basketbolā: Artūrs Zvirbulis, Liene Drevinska
-          Puzlēs: Ērika Alksne
-          Futbolā: Mikus Jenčs un Jānis Jenčs
-          Svara bumbās: Artūrs Saktiņš, Santa Muhina, Ilze Zvirbule
-          Foto orientēšanās: Lelde Vilka
-          Volejbolā: Elmārs Gaišais
-          Jautrā Stafetēs: Mārīte Bisniece
Pārējiem palīgiem un atbalstītājiem:
-          Pasākuma komentētājiem: Pēteris Lapiņš, Romāns Vaščenko
-          Pašvaldības policijai: Dace Šmite, Oskars Dille, Jānis Bērziņš
-          Medicīnas māsai: Klinta Krūkle
-          Apskaņošana: Alfrēds Stīpiņš
-          Tehniskie palīgi: Sergejs Melngāršs, Ēriks Slanķis, Pāvels Postojajēņins, Vilnis Lezdiņš, Ansis Niedrīte
-          Brīvprātīgajiem: Luīze Meirāne, Tomes Pētersons, Niks Simsons, Krista Ušarevska, Samanta Šulca
-          Logo un Diplomu autore: Baiba Treimane.
-          Galvenais tiesnesis: Aivars Grīnbergs
-          Rīcības komitejas priekšsēdētāja: Egita Biša.
-          Atbalstītāji: SIA “CosyBed” , Jānis Freimanis, Sia “Agroserviss” ,veikals “Miegupīte”.
-          Ēdināšana: SIA “Ieroči Lācplēsis”
-          SIA “Annels Atrakcijas”
-          Mūzikas grupai “Leivēri”
-          Deju grupai “De Javu” no Līvbērzes
Disciplīnu rezultāti:
Disciplīna Vieta

Velosipēdu figurālā vadīšana

1.grupa – līdz 3 gadiem:

1.vieta – Ralfs Pētersons

2.vieta – Andris Gutāns

3.vieta – Rainers Brasis

2.grupa – 4 – 6 gadi:

1.vieta – Miks Nikolājevs

2.vieta – Roberts Dubrovskis

3.vieta – Markuss Kalniņš

3.grupa – 7 – 9 gadi:

1.vieta – Reds Šmits un Markuss Melngāršs

2.vieta – Rolands Gabrāns

3.vieta – Mārcis Rozenblats

4.grupa – 10 – 13 gadi:

1.vieta – Niks Niezeris

2.vieta – Gustavs Stikāns

3.vieta – Armands Lūkins

5.grupa – 14 – 17 gadi:

1.vieta – Jānis Kukers

2.vieta – Rainers Loiko

3.vieta – Krista Loiko

6.grupa – 18 gadi un vairāk Sievietes:

1.vieta – Līga Gutāne

2.vieta – Ērika Alksne

3.vieta – Santa Muhina

7.grupa – 18 gadi un vairāk Vīrieši:

1.vieta – Imants Sokolovs

2.vieta – Arnis Gutāns

3.vieta – Roberts Bērziņš

Tiesneši: Salvis Rambols, Mārtiņš Zvirbulis, Jānis Cielēns, Jānis Beriņš, Roberts Beriņš, Krista Ušerovska un Samanta Šulca

Skūteru un mopēdu vadīšana

1.vieta Aleksandrs Skvorcovs

2.vieta Mikus Āboliņš

3.vieta Rivo Cincis

Tiesneši: Salvis Rambols, Mārtiņš Zvirbulis, Jānis Cielēns, Jānis Beriņš, Roberts Beriņš, Krista Ušerovska un Samanta Šulca

Motociklu vadīšana

Sievietes:

  1. vieta Baiba Treimane

Vīrieši:

1.vieta Salvis Rambols

2.vieta Kaspars Niedre

3.vieta Artūrs Ķepis

Tiesneši: Salvis Rambols, Mārtiņš Zvirbulis, Jānis Cielēns, Jānis Beriņš, Roberts Beriņš, Krista Ušerovska un Samanta Šulca

Vieglo automašīnu vadīšana

Sievietes:

1.vieta Samanta Šmite

2.vieta Vija Niedre

3.vieta Santa Muhina

Vīrieši:

1.vieta Kalvis Krieviņš

2.vieta Roberts Beriņš

3.vieta Jānis Mūrnieks

Tiesneši: Salvis Rambols, Mārtiņš Zvirbulis, Jānis Cielēns, Jānis Beriņš, Roberts Beriņš, Krista Ušerovska un Samanta Šulca

Šautriņas mešana

1.grupa – bērni 7 – 10 gadi:

1.vieta – Elīna Ozola

2.vieta – Parisa Lukša

3.vieta – Nikola Punka un Sindija Krieviņa

2.grupa – bērni 11 – 17 gadiem:

1.vieta – Līva Akmentiņa

2.vieta – Līga Lange

3.vieta – Jānis Kukers

3.grupa – sievietes no 18 gadiem un vecākas:

1.vieta – Lelde Priedniece

2.vieta – Sintija Zīle

3.vieta – Gunita Niedre

4.grupa – vīrieši no 18 gadiem un vecāki:

1.vieta – Guntis Cēsnieks

2.vieta – Aigars Bāliņš

3.vieta – Dainis Ķelle

Tiesnesis: Aigars Beriņš un Rudīte Āboliņa

Lēkšana ar lecamauklu

1.grupa – bērni līdz 10 gadiem:

1.vieta – Endijs Lācis

2.vieta – Martins Bokta

3.vieta – Parisa Loiko

2.grupa – bērni 11 – 17 gadi:

1.vieta – Rihards Blaubergs

2.vieta – Mairis Loiko

3.vieta – Marta Ozola

3.grupa – sievietes:

1.vieta – Ērika Alksne

2.vieta – Liene Drevinska

3.vieta – Sintija Zīle

4.grupa – vīrieši:

1.vieta – Agnis Stulpinskis

2.vieta – Mārtiņš Rudmiezis

3.vieta – Imants Sokolovs

Tiesnesis: Liene Vazdiķe

Makšķerēšana ezerā

1.grupa – līdz 18 gadiem:

(veicināšanas balvas)

-          Jēkabs Pikšēns

-          Kristīne Jeršova

-          Niks Kevins Markitāns

2.grupa – no 18 gadiem:

1.vieta – Arnis Rakūns

2.vieta – Oskars Miglavs un Roberts Bērziņš

3.vieta – Intars Klaips

Tiesnesis: Ainārs Saktiņš

Šaušana

1.grupa – zēni no 12 – 17 gadi:

1.vieta – Niks Simsons

2.vieta – Rihards Blaubergs

3.vieta – Artūrs Strokšs

2.grupa – meitenes no 12 – 17 gadi:

1.vieta – Alija Lēnerte

2.vieta – Samanta Zariņa

3.vieta – Lelde Dubrova

3.grupa – vīrieši no 18 gadiem un vecāki:

1.vieta – Ainārs Skrastiņš

2.vieta – Kārlis Vīksna

3.vieta – Jānis Freimanis

4.grupa – sievietes no 18 gadiem un vecākas:

1.vieta – Maruta Golubovska

2. vieta – Meldra Pētersone

3.vieta – Baiba Līkane

Tiesneši: Ritvars Leitens, Aivars Mirušķins un Anita Golubovska

Basketbola soda metieni

1.grupa – bērni līdz 12 gadiem:

1.vieta – Martins Bokta

2.vieta – Jānis Šulcs

3.vieta – Niks Kevins Markitāns

2.grupa – sievietes:

1.vieta – Liene Vazdiķe

2.vieta – Marta Puļļa

3.vieta – Gundega Pekaine

3.grupa – vīrieši:

1.vieta – Mārcis Egle

2.vieta – Aivars Grīnbergs

3.vieta – Ainārs Skrastiņš

Tiesnesis: Artūrs Zvirbulis un Liene Drevinska

Puzļu likšana

1.grupa – no 3 – 4 gadi:

1.vieta – Estere Buka

2.vieta – Rūta Saleniece

3.vieta – Kristena Melngārša un Enija Paegle

2.grupa – no 5 – 7 gadi:

1.vieta – Olivers Zelčs

2.vieta – Alise Ipatova

3.vieta – Māris Rozenblats

3.grupa – no 8 – 10 gadi:

1.vieta – Elīna Ozola

2.vieta – Sindija Krieviņa

3.vieta – Ronalds Gabrāns

4.grupa – 11 gadi un vecāki:

1.vieta – Toms Ginters

2.vieta – Mairis Loiko

3.vieta – Līga Ozola

Tiesnese: Ērika Alksne

Futbola zibensturnīrs

1.vieta FC Add pack (Rīga)

2.vieta Blome

3.vieta Kauguri

Tiesneši: Mikus Jenčs un Jānis Jenčs

Svara bumbas raušana

1.grpa – sievietes:

1.vieta – Benita Sakne

2.vieta – Santa Muhina

3.vieta – Guna Perro

2.grupa – vīrieši:

1.vieta – Ingus Semenjaga

2.vieta – Ilmārs Sakne

3.vieta – Zintis Kūlītis

Tiesnese: Santa Muhina, Artūrs Saktiņš un

Ilze Zvirbule

Svara bumbas mešana

1.grupa – sievietes:

1.vieta – Baiba Treimane

2.vieta – Evija Melngalve Markitāne

3.vieta – Edija Akmentiņa

2.grupa – vīrieši:

1.vieta – Imants Sokolovs

2.vieta – Ģirts Gavars

3.vieta – Miķelis Galgāns

Veicināšanas balvas:

-          Evelīna Eglīte

-          Samanta Zariņa

-          Rojs Šmits

Tiesnese: Artūrs Saktiņš, Santa Muhina un

Ilze Zvirbule

Foto orientēšanās ar uzdevumiem

1.grupa – bērni līdz 16 gadiem:

1.vieta – komanda “Zementītes”

(Santa Klapere un Līga Ozola)

2.vieta – komanda “Arbūziņi”

(Annija Eglīte un Vendija Patrīcija Knopkina)

3.vieta – komanda “Resnās”

(Līva Akmentiņa un Krista Loiko)

2.grupa – pieaugušie no 16 gadiem:

1.vieta – komanda “2A”

(Aija Freimane un Alija Lenerte”

2.vieta – “Saulesbrāļi”

(Roberts Bērziņš un Arnis Gutāns)

2.vieta “Divi Tubriki”

(Evija Melngalve – Markitāne un Oksana Fatejeva)

Tiesnese: Lelde Vilka

Pludmales volejbols

1.vieta – komanda “BBZ”

2.vieta – komanda “Evis”

3.vieta – komanda “Bukas”

Tiesnesis: Elmārs Gaišais un Luīze Meirāne

Jautrā stafete

1.vieta – komanda “Buki”

2.vieta – komanda “Līčupnieki”

3.vieta – komanda “Džeks Daniels”

Tiesnesis: Mārīte Bisniece

“Spēlē novusu ar meistaru”

Novuss Tautas Klase:

1.vieta Jānis Fūrmanis

2.vieta Ģirts Bišs

3.vieta Oskars Miglavs

Meistaru klase:

1.Vieta Ivars Valtiņš

2.Vieta Dainis Ķelle

3.Vieta Aivars Grīnbergs

Tiesnesis: Aivars Grīnbergs