Krišs Meļņikonis izcīna 2.vietu Rietumvīru apgabalā

 
d4780977 8f35 487e 9900 95d5c449cdf0 

Aizvadītajā svētdienā, 29.maijā, Igaunijas pilsētā Tapā norisinājās Rietumvīru apriņķa čempionāts un „Tapas slaloms 2016” airēšanas slalomā. Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomists Krišs Meļņikonis mājās pārveda kaimiņvalsts sacensību absolūtā vērtējuma 2.vietas kausu.

Pēdējā pavasara sacensību sezonas cīņā K1 laivu klasē vīriešiem atzīstami startēja Latvijas junioru līderis Krišs Meļņikonis. Viņš līdz pēdējam, saglabājot intrigu par 1.vietu, nepadevās pieredzējušajam komandas biedram Latvijas čempionam Tomam Karlivānam. 3.vietā Igaunijas sporta kluba „Pirita” vadošais atlēts Tarmo Peikers. Jauniešu līdz 18 gadu vecumam konkurencē pārējie dalībnieki bija tālu no Kriša Meļņikoņa.
Turpinājumā Krišam Meļņikonim gatavošanās Latvijas čempionātam un Latvijas Olimpiādei.
FOTO:
Kaspars Pakers
(fotoattēlā (labajā pusē) Krišs Meļņikonis)
Airēšanas slaloma apvienības
Preses dienests
Tālr.: +371 26594761