Klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC)

PAR KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRU (KAC) - BEVERĪNAS NOVADĀ

Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) darbību Beverīnas  novadā uzsāka 2015. gada novembrī. VPVKAC mērķis un galvenais uzdevums ir valsts iestāžu pakalpojumu sniegšana tuvāk klientu dzīvesvietai.

Adrese: Nākotnes iela 3, Trikāta, Trikātas pagasts, Beverīnas novads, LV-4731 (VPVKAC ir pieejams personām ar kustību traucējumiem).

(Atrašanās vieta - Trikātas pagasta pārvaldes 1.stāvā)

Amats Vārds, Uzvārds  Kontakti  Prombūtnes informācija
Klientu apkalpošanas centra speciāliste  Inese Krūmiņa

66954810

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
Klientu apkalpošanas centra speciāliste  Inga Janīte

66954810

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darba laiks:

Pirmdiena 8:00 – 12:00; 13:00 – 18:00
Otrdiena 8:00 – 12:00; 13:00 – 17:00
Trešdiena 8:00 – 12:00; 13:00 – 17:00
Ceturtdiena:  8:00 – 12:00; 13:00 – 17:00
Piektdiena 8:00 – 12:00; 13:00 – 16:00

Beverīnas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs sniedz informāciju un konsultē apmeklētājus par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību, procedūru un nepieciešamajiem dokumentiem, kā arī sniedz konsultācijas par valsts iestāžu pakalpojumiem un valsts iestāžu e – pakalpojumu lietošanu.

VPVKAC sniegtie pakalpojumi - pielikumā

Informējam, ka ir izveidota informācijas lapa par vienotajiem valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centriem www.latvija.lv/pakalpojumucentri, kur ir pieejama informācija gan par pārstāvēto iestāžu un pašvaldību sniegto pakalpojumu klāstu, gan cita aktuāla informācija.

Ja vēlaties saņemt valsts iestāžu pakalpojumus, apmeklējot Beverīnas novada VPVKAC, līdzi jāņem:

  1. Pase vai personas apliecība (eID),
  2. Personas apliecība (eID),  kurā ir aktivizēts e-paraksts -, ja plānojat izmantot e-pakalpojumus,
  3. Internetbankas pieejas kodi. -  atsevišķu e-pakalpojumu saņemšanai.

Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru darbu koordinē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Beverīnas novada Valsts un pašvaldības vienotajāklientu apkalpošanas centrā:

  • Sniedz vispārīgu informāciju un konsultācijas par Beverīnas novada pašvaldības kompetencē esošajiem jautājumiem;
  • Sniedz informāciju par Beverīnas novada domes pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību un nepieciešamajiem dokumentiem;
  • Noformē mutvārdu iesniegumus rakstveidā;
  • Pieņem un reģistrē klātienē iesniegtos dokumentus, kas adresēti Beverīnas novada domei, struktūrvienībām, amatpersonām, deputātiem, iestādēm;
  • Sniedz informāciju par pašvaldības administrācijas speciālistu, amatpersonu un Beverīnas novada deputātu pieņemšanas laiku un vietu;
  • Izsniedz rakstiskas atbildes (lēmumus, izziņas u.c. dokumentus) uz iesniegtajiem iesniegumiem;  

Valsts iestāžu pakalpojumi

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra– VPVKAC speciālisti katru darba dienu  pieņem iesniegumus VSAA pakalpojumiem, sniedz informāciju par e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.  http://www.vsaa.lv/lv/noderigi/e-pakalpojumi/e-iesniegums

Vlasts ieņēmumu dienests - VPVKAC speciālisti katru darba dienu  sniedz informāciju par VID e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.

Valsts zemes dienests - VPVKAC speciālisti katru darba dienu  sniedz informāciju par e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.

Lauksaimniecības datu centrs - VPVKAC speciālisti katru darba dienu  sniedz informāciju par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju valsts vienotajā dzīvnieku reģistra datubāzē un maksas iekasēšanu no dzīvnieka īpašnieka par reģistrāciju. https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP121/Apraksts

Uzņēmumu reģistrs - VPVKAC speciālisti sniedz informāciju par e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.

Nodarbinātības valsts aģentūra -  VPVKAC speciālisti sniedz informāciju par e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - VPVKAC speciālisti sniedz informāciju par e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.

Valsts darba inspekcija – VPVKAC speciālisti sniedz informāciju par e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.

Lauku atbalsta dienests - VPVKAC speciālisti sniedz informāciju par e-pakalpojumiem un sniedz palīdzību darbam portālā www.latvija.lv.