Kultūras vietā "Siltumnīca" notiks gastronomiskais ceļojums “Bērnība joprojām ir tepat!”

Siltumnica 2018 4

   “Siltumnīca” komanda ielūdz ikvienu pieaugušo atdzīvināt bērnības atmiņas, piedaloties gastronomiskā ceļojumā “Bērnība joprojām ir tepat!”, kas norisināsies 19. augusta pēcpusdienā. Pasākuma viesi dosies dabā un meklēs bērnību lietās un vietās, kā arī baudīs tās garšu “Restorāns 3” pavāra Žaņa-Raivo Behmaņa vadībā.

 Populārais uzskats, ka zāle kādreiz bija zaļāka ir mīts. Zāle ir tik pat zaļa, vajag tikai tajā iekāpt. Arī skābenes sarieš tik pat daudz siekalu ja tās ēd. Tāpat arī bērnība nav pagātnē palikusi saules zeme - tas ir katra cilvēka pamats, kura vienkāršību vēlams neaizmirst ikdienas sarežģītībā. Lai tas izdotos, “Siltumnīca” komanda aicina atklāt noslēpumu - bērnība joprojām ir tepat, atliek tikai to piedzīvot!

Ceļojums sāksies pēcpusdienas saulē ar došanos dabā, lai pagaršotu priežu skujas, saiskaitītu skudru dibentiņus un sajustu, cik smieklīgas var būt smilgas. Visi viesi ies kopā, spēlēs spēles un izaicinās vēju, lai vakarā nāktu mājās un sēstos pie garā “Siltumnīcas” galda, kur Žanis-Raivo Behmanis, “Restorāns 3” pavārs, pasniegs bērnības garšas piecās kārtās.

Pasākumā dalība tikai ar iepriekšēju rezervāciju. Vairāk informācijas iespējams uzzināt: siltumnica.com.

Informāciju sagatavoja: "Siltumnīca" komandas pārstāve Elīna Baltskara

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Mājaslapa: siltumnica.com