Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija” atzīmēja savu 20 gadu jubileju

video Vizijai20 1dec2018

Šī gada decembra sākumā Kauguru pagasta amatierteātris "Vīzija" atzīmēja savu 20 gadu jubileju. Šo gadu laikā amatierteātra dalībnieku skaits ir kļuvis arvien kuplāks, bet pats kolektīvs – saliedētāks. Kopš 2016.gada amatierteātra režisors ir Oskars Morozovs, kas ir veidojis vairākus jauniestudējumus. Ar tiem teātris ir piedalījies reģionālajās skatēs, iegūstot augstus novērtējumus un atzinības.

Jubilejas pasākumā skatītājiem tika atrādītas nelielas etīdes no lugām, kas šo gadu laikā ir izspēlētas. tā rados nostaļģiskas sajūtas gan pašiem aktieriem - "Vīzijas" dalībniekiem, gan kauguriešiem, kas cītīgi ir sekojuši līdzi teātra aktivitātēm.

Paldies par sagatavoto sižetu Vidzemes televīzijai!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=YITdNSUmr0o&feature=youtu.be

Informāciju no avotiem sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša