Bērnu popgrupa “Domino” gūst panākumus jauno vokālistu un ansambļu konkursā

skanets1 Domino Jurmala konkurss2018

10.jūnijā, Kauguru kultūras nama bērnu popgrupa “DOMINO” piedalījās jauno vokālistu un ansambļu konkursā “POPFESTJŪRMALA IX”, kurš norisinājās Jūrmalas  kultūras centrā. Tik augsta līmeņa konkursā piedalījāmies pirmo reizi un jau guvām samērā labus rezultātus. Tikai 0,5 punkti mums pietrūka līdz pirmajai pakāpei. Bērni un mūsu vadītāja Aigita Guoģe-Lapiņa ir ļoti gandarīti par sasniegto!

Pašlaik neliela atpūta, bet jau jūlija beigās plānojam piedalīties Valmieras svētkos. Paldies Beverīnas novada pašvaldībai par lielo atbalstu visiem mūsu novada pašdarbības kolektīviem!

Fotogrāfijas no Kauguru kultūras nama 2018.gada fotoarhīva

Informāciju sagatavoja: Kauguru Kultūras nama vadītājs Alfrēds Stīpiņš