Jaunizveidotā brīvprātīgo komanda ugunsdzēsības sacensībās

ugundzeseju kom page 001

       Novada ugunsdzēsēju komanda pirmo reizi piedalījās sacensības “Frēzes kauss 2016”, kas notika 23.jūlijā, Naukšēnos. Tās tika rīkotas, lai veicinātu sportisko sasniegumu, profesionālo un fizisko sagatavotību, kā arī, lai pilnveidotu pilsētu, novadu un pagastu iedzīvotāju brīvprātīgo ugunsdzēsēju zināšanas ugunsdzēsības jomā un sadarbību ar kolēģiem no Giterslo reģiona. Šīs sacensības organizēja biedrība "Valmieras - Giterslo reģionu sadarbībai" sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādi.

      No mūsu novada piedalījās jaunizveidotā komanda: Kaspars Bašķis, Vilnis Lezdiņš, Jānis Fūrmanis, Ikars Trumpis, Uģis Liepiņš, Normunds Purbērziņš, Zigmunds Pauliņš, Ēriks Slaņķis un komandas pārstāvis Sergejs Melngāršs. Sacensību programmā bija vairākas disciplīnas: ugundzēsēja zābaka mešana, aizsargtērpa uzvilkšana, ugunsdzēsības stafete, veiklības stafete, izvēršanās no motorsūkņa u.c.
Kopvērtējumā no 9 komandām, mūsējie ieguva 6.vietu, bet sacensību disciplīna - zābaka mešana tālumā individuālajā vērtējumā 2.vietu ieguva Jānis Fūrmanis. Paldies Kasparam Bašķim par komandas praktisko sagatavošanu sacensībām!

Vairāk fotogrāfijas: http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/356-ugunsdzesibas-sacensibas-frezes-kauss-2016

Marija Melngārša

Sabiedrisko attiecību speciāliste