Gatavošanās ugunsdzēsības sacensībām "Frēzes kauss 2016"!

    Sacensībās, kas norisināsies 2016.gada 23.jūlijā, piedalīsies arī pārstāvji no mūsu novada. Pasākuma sākums ir plkst. 10:00, Naukšēnos.

   Neliels ieskats kā mūsu komanda gatavojās sacensībām (foto autore: Egita Biša):

convert jpg to pdf.net 2016 07 22 09 00 22 page 001    1 page 001

     Sacensības tiek rīkotas, lai veicinātu sportisko sasniegumu, profesionālo un fizisko sagatavotību iemaņu uzlabošanu, kā arī, lai pilnveidotu pilsētu, novadu un pagastu iedzīvotāju brīvprātīgo ugunsdzēsēju zināšanas ugunsdzēsības jomā un sadarbību ar kolēģiem no Giterslo reģiona. 

    Šīs sacensības - "Frēzes kauss 2016" organizē biedrība "Valmieras - Giterslo reģionu sadarbībai" sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādi. Sacensībās būs vairākas disciplīnas, kurām mūsu novada pārstāvji šonedēļ aktīvi gatavojās, lai veiksmīgāk startētu "Frēzes kausā"!

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša