Beverīnas novada brīvprātīgie ugunsdzēsēji iegūst 1.vietu sacensībās-mācībās

BeverinasBU FOTOValmieras aprinķa brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība 20.oktobrī organizēja sacensības-mācības, kurās piedalījās apkārtējo novadu brīvprātīgo ugunsdzēsēju (BU) komandas no Valmieras pilsētas, Beverīnas novada, Ēveles un Matīšiem.

Šajās sacensībās bija viena disciplīna – izvēršanās no motorsūkņa (automašīnas), kas sevī ietver ugunsdzēsības iemaņu – šļūteņu izvilkšanu, savienošanu, motorsūkņa darbināšanu, ūdens padošanu pa šļūtenēm no atklātas ūdenstilpnes un mērķu piepildīšanu ar ūdeni, izpildi ar laika kontroli. Kā atzina Valmieras rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības priekšsēdētājs Egīls Kaužēns: “Novadu brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem ir svarīgi iepazīt sava autotransporta tehniskās iespējas. Šādas mācības rīkot ir gan patīkami, gan lietderīgi. Katras sacensības ir plānots rīkot citā vietā, kas sabiedrībai dotu iespēju gan iepazīt, gan iesaistīties brīvprātīgo ugunsdzēsēju darbībā.”

Apkopjot komandu rezultātus, disciplīnā vislabāko laiku uzrādīja Beverīnas brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda, tā iegūstot 1.vietu mācībās. Mūsu novada komandā bija septiņi cilvēki – Sergejs Melngāršs, Kaspars Bašķis, Vilnis Lezdiņš, Andris Filimonovs, Gints Vazdiķis, Zigmunds Pauliņš, Normunds Purbērziņš, 2.vietu – Ēveles BU komanda, bet 3.vietu – Valmieras BUB komanda.

diploms brivpratigie ugunsdzeseji foto WhatsApp Image 2018 10 20 at 15.05.32 BU Beverina pec sacensibam

Fotogrāfija no pašvaldības 2018.gada oktobra fotoarhīva

Informāciju no avotiem sagatavoja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša