Beverīnas novada ziemas izaicinājums (19.februāris - 21.marts)

ZiemasIzaicinajums2021 ml

Lai popularizētu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, Beverīnas novada pašvaldība kopā ar “Strava” aicina piedalīties "Beverīnas novada ziemas izaicinājumā", kura starts piektdien, 19. februārī plkst. 07:00 līdz 21.marta plkst. 23:59 (papildināts 15.03.2021.).

Par izaicinājuma beigām tiks paziņots publiski pašvaldības mājaslapā un sociālajos kontos.

Lai piedalītos izaicinājumā, nepieciešams savā mobilajā telefonā lejuplādēt Strava aplikāciju. Dalībnieka profilu nepieciešams padarīt publiski pieejamu, dalībnieks piekrīt savu personas datu apstrādei “Beverīnas novada ziemas izaicinājuma” vajadzībām.

Izaicinājuma noteikumi:

 1. Trīs veidu izaicinājumu sākums gada 19. februāra plkst. 7.00 un izaicinājuma noslēgums plānots tad, kad ziemas priekus vairs nebūs iespējams baudīt. Par to tiks paziņots iepriekš pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv un sociālajos tīklos
 2. Izaicinājums tiks sadalīts trijos atsevišķos aktivitāšu veidos:
 • Slēpošana – “Beverīnas novada ziemas izaicinājums - slēpošanā”
 • Slidošana – “Beverīnas novada ziemas izaicinājums – slidošanā”
 • Iešanā, pastaigā, soļošanā – “Beverīnas novada ziemas izaicinājums – iešanā”
 1. Izaicinājumā uzvarēs katra izaicinājuma 3 aktīvākie, kas iepriekšminētajā laika posmā nodarbojoties ar aktivitātēm būs sakrājuši vislielāko kilometru skaitu
 2. Izaicinājumā aicināti piedalīties tikai Beverīnas novada iedzīvotāji un Beverīnas novadā strādājošie, bez vecuma ierobežojuma.
 3. Lai reģistrētu aktivitātēm, ir nepieciešams aplikācijā ''Strava'' pievienoties izaicinājumam. Tas izdarāms šādi: (skatīt pielikumā);
 4. Treniņa datus aizliegts labot un manuāli papildināt. Visiem treniņiem ir jānotiek ārpus telpām, un ir jābūt fiziskai kustībai (nedrīkst izmantot skriešanas vai velo trenažierus). Rezultāti, kas tiks veikti iekštelpās netiks ņemti vērā.
 5. Izaicinājuma dalībnieki, kuru aktivitāšu ieraksti būs laboti vai nesaturēs maršruta ierakstu (karti), tiks izslēgti no kopvērtējuma cīņas. Izaicinājumu rīkotāji (Beverīnas novada pašvaldība) vērtēs visas reģistrēto dalībnieku aktivitātes.
 6. Uzvarētāji tiks paziņoti Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā un sociālajos kontos nedēļas laikā pēc izaicinājumu noslēguma. Trīs aktīvākie dalībnieki katrā no izaicinājuma veidiem, kuri būs sakrājuši lielāko kilometru skaitu, saņems Beverīnas novada pašvaldības sarūpētas pārsteiguma balvas.

Jautājumu gadījumā sazināties ar:

Beverīnas novada sporta pasākumu organizatori Madaru Krauzi

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; tālr. 29320572