Trikātas pamatskola aicina darbā izglītības psihologu

vakance psihologss

Publicēšanas datums: 26.06.2020.

Amats: Izglītības psihologs

Darba vieta – Trikātas pamatskola

Būtiskākie darba pienākumi:

 • veikt skolēnu psiholoģisko izpēti;
 • sagatavot rakstiskus atzinumus par skolēnu psiholoģiskās izpētes rezultātiem;
 • sadarboties ar pedagogiem un nepieciešamības gadījumā konsultēt skolēnu vecākus.

Prasības:

 • atbilstoša izglītība;
 • prasme plānot un organizēt savu darbu;
 • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
 • spēja strādāt komandā.

Iestāde piedāvā:

 • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā;
 • nepilnu 0,28 slodzi (8,4 stundas nedēļā);
 • atalgojumu no 2020. gada 1. septembra 790,00 euro mēnesī par vienu pedagoģisko likmi (30 stundas) atbilstoši grozījumiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 "Pedagogu darba samaksas noteikumi";
 • iespēju profesionāli pilnveidoties;
 • sociālās garantijas.

Pieteikšanās:

CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 31.07.2020.

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz norādīto e-pastu vai zvanīt pa tālruni 26548247.

Vairāk informācijas par skolu www.trikatasskola.beverina.lv.

 

***

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu, Beverīnas novada pašvaldība informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Papildu VDAR 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt Bevernas novada pašvaldības mājaslapā http://www.beverinasnovads.lv/index.php/pasvaldiba/personas-datu-aizsardziba-2