TRIKĀTAS PAMATSKOLA aicina darbā saimniecības vadītāju

DJI 0076

Amats: Trikātas pamatskola saimniecības vadītājs

Darba vieta: Trikātas pamatskola, Trikāta, Beverīnas novads

Darba pienākumi:

  • vadīt skolas saimniecisko darbu;
  • plānot, vadīt un kontrolēt tehnisko darbinieku darbu, nodrošinot saimniecisko darbu izpildi;
  • veikt darbavietu un darba vides risku novērtēšanu;
  • vadīt ugunsdrošības un darba aizsardzības darbu skolā;
  • nodrošināt skolas inženiertīklu (elektrotīkla, signalizācijas, ūdensvada un kanalizācijas, apkures sistēmas) savlaicīgu tehnisko apkopi un profilaktisko apkalpošanu, uzturēšanu kārtībā;
  • veikt skolas materiālo vērtību uzskaiti, kontroli, piedalīties inventarizācijas komisijas darbā;
  • piedalīties skolas saimnieciskā budžeta plānošanā un izpildes kontrolē, saskaņojot līdzekļu izlietošanu ar skolas direktoru;
  • veikt sīkus remonta un labiekārtošanas darbus, priekšmetu pārvietošanu;
  • nodrošināt un organizēt skolas pasākumu saimnieciskās daļas norisi;
  • organizēt saimnieciskos pakalpojumus skolas darba nodrošināšanai;
  • ievērot darba kārtību un ētikas normas.

Prasības kandidātam:

  • darba pienākumu veikšanai nepieciešamā izglītība: minimālā – vidējā izglītība, vēlama – augstākā izglītība.
  • skolas saimniecisko darbu pārzināšana un izmaksu tāmes sastādīšanas prasme remontdarbiem;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķiem un uzdevumiem;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes skolas ietvaros, kā arī sadarboties ar citām valsts un pašvaldības institūcijām;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • prasme strādāt komandā;
  • spēja reaģēt uz skolas tehnisko darbu vajadzībām;
  • valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām.
  • prasme strādāt ar datoru un biroja tehniku;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu;
  • atalgojumu 485 - 655 EUR par slodzi pirms nodokļu nomaksas;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties;
  • sociālās garantijas.

Pieteikšanās:

CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 15.09.2019.

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz norādīto e-pastu vai zvanīt pa tālr. 26548247.

Vairāk informācijas par skolu www.trikatasskola.lv.

CV datu apstrādes politika