Piesakies darba grupās un iesniedz savu viedokli arī rakstiski!

Darba grupas tiek veidotas, lai izstrādātu Beverīnas novada pašvaldības attīstības programmu līdz 2024.gadam. Šī dokumenta izstrādi veiks laikaposmā no 2018.gada augusta līdz 2019.gada februārim.

Darba grupas ir paredzētas, lai novada iedzīvotāji un citi interesenti varētu izteikt savu viedokli par novada attīstību. Šis plānošanas dokumenta termiņš ir līdz septiņiem gadiem, tā ietvaros tiek noteikts tas pasākumu kopums, lai ilgtermiņā īstenotu iepriekš noteiktās prioritātes, tā arī veidojot pamatu Beverīnas novada teritorijas ilgtspējīgai un līdzsvarotai attīstībai.

Lai iesaiste no sabiedrības puses notiktu efektīvāk, ikviens vēl var piedalīties sektoriālā un/vai teritoriālā darba grupā, iesniedzot savu viedokli arī rakstiski (šīs anketas ir paredzētas personām, kuras netiek uz kādu no darba grupu sanāksmēm, bet vēlas piedalīties attīstības programmas istrādē, izsakot savu viedokli).

Anketu lūgums aizpildīt un iesniegt pašvaldības administrācijas centrā Mūrmuižā, pagastu pārvaldēs pie lietvedēm vai sūtīt pa e-pastu sabiedrisko attiecību speciālistei: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Sektorālo darba grupu darba kārtība

Anketa (rakstiski aizpildīt)

Teritoriālo darba grupu darba kārtība

Anketa (rakstiski aizpildīt)

Sektorālo un teritoriālo darba grupu grupu norise


Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

(tālr. 26351628; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)