LIAA uzsāk iesniegumu pieņemšanu no tūristu mītnēm, kuras vēlas nodrošināt pašizolācijas pakalpojumus

turista mitnes BN foto 28122020

No 23. decembra Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk iesniegumu pieņemšanu no tūristu mītnēm, kuras vēlas nodrošināt pašizolācijas pakalpojumus saskaņā ar Ministru kabinetā apstiprināto kārtību.

Izmitināšanas pakalpojumu sniegšanai var pieteikties jebkura veida tūristu mītne visā Latvijas teritorijā, kas spēs nodrošināt specifiskos epidemioloģiskās drošības pasākumus un būs saņēmuši VI apliecinājumu.

Vairāk informācijas: https://turisms.beverina.lv/uznemeju-un-darba-deveju-atbalstam-covid-19-laika/

Pieteikumu pieņemšana: Tūristu mītņu pieteikums izmitināšanas pakalpojumu sniegšanai | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (liaa.gov.lv)

Teksts un foto:

Beverīnas novada pašvaldības tūrisma speciāliste

Ilze Dauvarte