Dabā ejot

daba ejot kopfoto

Laika apstākļiem kļūstot aizvien aicinošākiem uz āra aktivitātēm, neizbēgami būs lielāka cilvēku tieksme uzturēties ārpus telpām. Viena no daudzajām iespējām - pastaigas mežos. Tomēr ne vienmēr pirms izejam no mājas aizdomājamies, kur liksim iztukšoto dzēriena pudeli vai tukšo čipsu paku.

Tam ir pavisam vienkāršs atrisinājums - ja jau reiz mūsu somās šīm pakām un pudelēm ir bijusi vieta, kad tās bija pilnas, tad tām ir jāatrod vieta arī tad, kad tās ir iztukšotas.

Tā teikt: ar ko meža iegāji ar to arī izej! Tādas aicinājuma/atgādinājuma zīmes esam izvietojuši Abula takas gājēju uzmanībai. Protams, tas pats arī attiecas uz makšķerniekiem un vēlāk ogotājiem, sēņotājiem. Ir arī uzstādīta laipa pār Abulu pie ietekas Gaujā.

Ilzes Dauvartes foto.

Attēlos redzami: Laipa pirms Abula ietekas Gaujā.

Izvietotās zīmes “Ko atnesi to aiznes” uz Abula takas

Ziņu sagatavoja: Tūrisma speciāliste Ilze Dauvarte