Garšas ceļojums Beverīnā

Raisa Meloni foto Liesma 

Aprīļa sākumā Trikātas šokolādes kārumu ražotnes «R Chocolate» īpašniece RAISA JABLONSKA ciemojās televīzijas raidījumā «La Dolce Vita. Ar Roberto» un ar lepnumu prezentēja Beverīnas gardumus.

Raisa kopā ar Roberto Meloni pagatavoja zilā siera uzkodu, sinepēs marinētu cūkas krūtiņu ar dārzeņiem un desertā pasniedza šokolādes fondī ar zemenēm un banāniem. Tāpat kārumu ražotnes īpašniece raidījuma laikā atklāja šokolādes labās īpašības un citus noderīgus padomus.

«Bija ļoti patīkama atmosfēra, un gāja labi,» sarunā atklāj Raisa Jablonska. Izdevies visu īstenot, kā plānots. Viņa, dodoties uz filmēšanu, līdzi bija paņēmusi daudzus dažādus Beverīnas novada gardumus – Brenguļu alu, Granberry sukādes, medu un citus. «Visu vienā reizē jau nevarēja aizvest, tad būtu ar kravas mašīnu jābrauc,» smejoties saka Raisa Jablonska. Receptes izvēlētas vienkāršas un tādas, kas bieži tiek gatavotas mājās. «Fondī jau nekas sarežģīts nav, tā ir vienkārši izkausēta šokolāde. To esam  paši iecienījuši, tāpēc arī šoreiz tāda izvēle. Kaut kas ātri, vienkārši un garšīgi,» skaidro Trikātas šokolādes ražotāja. Raisa raidījumā viesojās otro reizi, iepriekš desertā tapusi šokolādes kūka.

Tomēr viņa pati atzīst, ka šokolāde viņas ģimenē ir vairāk svētku ēdiens. «Protams, mēs mielojamies ar šokolādi, bet tā nekādā ziņā nav ikdiena. Tas vairāk svētku reizēm,» tā Raisa. Gatavojoties Lieldienām, ražotnē tapuši dažādi tematikai atbilstoši simboli no šokolādes – zaķi un olas.

Ģimenē svētki tiek pavadīti, kopā sanākot vairākām paaudzēm, un Lieldienu izdarībās piedalās visi. «Slēpjam olas pagalmā. Mums ir ģimenes tradīcija, ka vīra vecāki liek olas pagalmā un palaiž īstos trusīšus. Tad mēs visi meklējam, kur trusītis ir noslēpis tās olas, un ķeram trušus pa pagalmu – tā viss notiek,» dalās Raisa. Tam seko kopīga maltītes ieturēšana, olu kaujas, kā arī tiek novērtētas katra krāsotās olas – kam skaistāki un neparastāki raksti ir sanākuši. «Olas krāsojot, izmantoju tikai sīpola mizas. Man šķiet, ka sarkanā ola ir tradicionāla. Jo tumšāka, jo smukāka, un, ja vēl kāds zīmējums sanāk, tad tas arī ir baigi forši,» atzīst ražotnes īpašniece.

Ja arī jūs gribat doties garšas piedzīvojumā pa Beverīnu, tad meklējiet 2. aprīļa raidījuma ierakstu xtv.lv.

Receptes sastāvdaļas.

Uzkodai: zilais siers; vārītas olas; ķiploks; majonēze; dilles; groziņi.

Pamatēdienam: cūkas krūtiņa; sinepes; medus; ķiploks; majonēze; sāls, pipari; biete; saldais kartupelis; burkāni; sezama sēklas.

Fotogrāfija no "R Chocolate" personīgā arhīva

Informāciju sagatavoja:

Ziemeļvidzemes laikraksta “Liesma” žurnāliste Elīna Kristiņa