Fotokonkurss “Mana pirmā diena Valmieras novadā”

Mana pirma diena novada 2

1.jūlijs ir ne vien laiks, kad Latvijā stājas spēkā Administratīvi teritoriālā reforma, bet tā ir arī Valmieras novada dzimšanas diena. Aicinām Valmieras novada iedzīvotājus veidot kopīgu sveicienu un radīt vēstures liecības, iemūžinot fotogrāfijās savu pirmo dienu Valmieras novadā un piedaloties fotokonkursā “Mana pirmā diena Valmieras novadā”.

1.jūlijā iesūti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. paša uzņemtu fotogrāfiju, kas ataino tavu pirmo dienu Valmieras novadā. Fotogrāfijā vari būt redzams pats, ģimene, draugi, kolēģi, dzīvnieki, ainavas, mīļlietas, hobiji u.c. Nosūtot fotogrāfiju, pievieno īsu fotogrāfijas aprakstu un arī sveicienu vai vēlējumu Valmieras novadam un tā iedzīvotājiem.

Fotogrāfijas apkoposim galerijā un publicēsim Valmieras novada mājaslapā www.valmierasnovads.lv un Facebook lapā (domēns un konts pieejams no 1.jūlija).

Trīs radošāko un interesantāko fotogrāfiju autoriem piešķirsim veicināšanas balvas no Valmieras novada pašvaldības.

Informāciju sagatavoja:

Liene Pinne

Valmieras pilsētas pašvaldības

Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas

sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob. tālr.:22464113