FOTO: AMANDA PAEGLE

Aicina piedalīties Vidzemes mākslinieku darbu izstādē

VIDZEMES MĀKSLINIEKU TIKŠANĀS kopīgā pavasara izstādē ir kļuvusi par iedvesmojošu tradīciju – Madona, Cēsis, Valmiera, Sigulda, Alūksne, Valka un Limbaži…un šogad tā būs GULBENE, maza pilsēta Vidzemes ziemeļaustrumos. Rīdzinieki saka - tālu, alūksnieši domā – tepat. Ģeogrāfi teic, ka 145 m virs jūras līmeņa, gulbenieši domā – kur tad jūra?

Tomēr ūdens mums ir - Gulbenes novadā ir saskaitīti 98 ezeri, ezeriņi, upes un upītes. Gauja, kas mūsu pusē ir pavisam citāda nekā Cēsīs vai Siguldā, ir bijusi  akvareļu meistara Jāņa Brektes iemīļota makšķerēšanas vieta. Suminot leģendārā meistara 100 gadu jubileju, atceroties viņa gleznotos Vecrīgas skatus, šī gada izstādes tēma ir “Pilsēta”. Dažiem tā būs PILS, dažiem - sēta, vēl kādam sajūta…

Pieteikšanās izstādei līdz 2020. gada 1. aprīlim (ieskaitot) elektroniski: https://ej.uz/qxjs vai pieteikuma anketu sūtot izstādes KURATOREI ANITAI BIRZNIECEI uz e-pasta adresi - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr.26698096 (nolikums un pieteikums).

Informāciju sagatavoja:
Gulbenes novada Kultūras pārvaldes vadītāja 
Gundega Ķikuste