FOTO: AMANDA PAEGLE

Ziemassvētku eglīte iedegta arī Brenguļos

          8.decembrī plkst. 15:30 Brenguļu centrā notika Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākums. Brenguļu sākumskolas audzēkņi un citi vietējie iedzīvotāji kopā ar svētku rūķenīti un Kauguru pagasta bērnu vokālo ansambli "Domino" devās rotaļās, dziedāja un dejoja. Pēc neatlaidīgas eglītes saukšanas, tā iemirdzējās Ziemassvētku krāsās!

       Lai radītu svētku sajūtu Beverīnas novadā, tas tiek ne tikai izgreznots, bet ir plānotas arī vairākas Ziemassvētku aktivitātes: akustiskais koncerts "Sajūtu Ziemassvētkus" Brenguļos, radošās darbnīcas visos pagastos, senioru atpūtas pēcpusdiena Mūrmuižā, pirmsskolas vecuma bērnu Ziemassvētku eglītes pasākumi visos pagastos, kā arī Vecgada atpūtas vakars "Tiem, kam pāri 40" Trikātā, Vecgada turnīrs florbolā un Jaungada balle Brenguļos.Vēlam skaistu svētku gaidīšanas laiku!

 

Brenguļu pagasta kultūras pasākumu organizatore

Ieva Putniņa